טקס השבעה לחניכי גדוד הטירונים במשמר הגבול

418 טירוני מג"ב תגברו בשבועות האחרונים את מחוזות המשטרה במשימות למען בריאות הציבור, היום, נערך טקס השבעה ל-3 פלוגות מגדוד טירוני משמר הגבול של משטרת ישראל מחזור נובמבר 2020.

04.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
טקס השבעה לחניכי גדוד הטירונים במשמר הגבול

צילום דוברות מג"ב

 

היום, 04.02.2021, בבסא"ר, בסיס האימונים מכמש של בית הספר החילי של מג"ב, הושבעו אמונים למדינת ישראל 3 פלוגות טירוני מחזור נובמבר של מג"ב.

טקס ההשבעה במחזור הנוכחי מתקיים בצורה מדורגת, כך ששבוע הבא ישבעו 2 פלוגות נוספות מהגדוד. זאת משום שטירוני הפלוגות הללו מתגברים בימים האלו את מחוזות משטרת ישראל, במשימות לשמירת בריאותם של הציבור בישראל.

הטקס נערך היום ללא בני משפחה וחברים, תוך שמירה על מרחקים ועטיית מסכות, לאחר שאמש התקיים מסע ההשבעה של הפלוגות.

 

 

מפקד גדוד הטירונים, סנ"צ אלי אבוטבול, הפיץ איגרת לטירונים ובה כתב: "ברגע מרגש זה החלטתם להתחייב בכל ליבכם להגן על מדינת ישראל. אני בטוח שהתקופה האחרונה בה לקחתם חלק, המלחמה בנגיף הקורונה, שם נחשפתם לעבודתה הקשה והאינטנסיבית של משטרת ישראל ומשמר הגבול, חיזקה אצלכם את גאוות היחידה, את תחושת השייכות והשליחות. בחרתם להתגייס ולהיות משמעותיים, בחרתם לשרת שירות אינטנסיבי ומאתגר, בחרתם לשרת את המדינה ולהיות בחוד החנית של בטחון ישראל, משמר הגבול. עשו זאת מכל הלב גם אם צריך לתת את הכל, עשו זאת עם תחושת שליחות אמיתית, עשו זאת בדרך הערכית, המוסרית והמקצועית ביותר כך שתשפיעו על הסובבים אתכם ותשמשו דוגמא אישית". 

 

סרטון ותמונות ממסע ההשבעה ומטקס ההשבעה קישור

 

טקס השבעה לחניכי גדוד הטירונים במשמר הגבול

תגובות

מומלצים