יו"ר קק"ל אברהם דובדבני לא מוותר על הקמת ישוב דרוזי

אברהם דובדבני אחד האנשים המשפיעים במדינה, חבר טוב של העדה הדרוזית ובפרט של יוסף נסר אלדין, לא מוותר על הקשר ועכשיו חוזר בכובע יו"ר קק"ל, דובדבני מגיע עם הצוות המקצועי של המשרד וד"ר עמרי בונה מנהל מרחב צפון בקק"ל, הקשר החם מתחזק.

25.02.2021 מאת: חסין חלבי

יו"ר קק"ל אברהם דובדבני בדליה 2021

 

אברהם דובדבני הגיע לביקור בבית יד לבנים לדרוזים בדליה ולביתו של חברו יוסף נסר אלדין, לביקור התלווה ד"ר עמרי בונה מנהל מרחב צפון בקק"ל, טל גולן מהנדס המרחב, איציק כהן מנהל יחידת הביצוע, רים דגש אחראית פעילות בחברה הדרוזית, פנינה לבנון רכזת קליטת קהל, שמעונה סבג דרעי מנהלת מחלקת קליטת קהל בקק"ל.

המפגש החם התקיים בביתו של יוסף נסר אלדין בדליה, בנוכחות חברים קרובים, אמל נסר אלדין יו"ר בית יד לבנים הדרוזים, בפגישה בלטה פעילה חברתית היאם נבואני מג'וליס, יחד עם שייך רג'א נסר אלדין ורכז פעילות הנוער הדרוזי זייד דגש, בנוסף לנביל עלי מחנך במקצועו מכפר פקיעין, פואד זהר אלדין, בעל העסקים לתכנון וחישוב נגיב נסר אלדין, פואד נסר אלדין וראש המועצה לשעבר כרמל נסר אלדין ואחיו בעל העסקים יואל נסר אלדין.

שייך אבו סאלח רג'א נסר אלדין הודה ליו"ר הקרן קיימת, על עזרת משרדו וההשקעה החשובה שהם מבצעים במקאם נביא שועיב עה"ש.

פואד נסר אלדין פנה ליו"ר קק"ל לעשות הכל ולזרז את הקמת הישוב הדרוזי, כדי לעזור להרבה משפחות צעירות למצוא את עתידם בישראל.

יוסף נסר אלדין פנה בבקשה לאברהם דובדבני שיעזור בהקמת מחנה נוער בחורשת שייך אמין טריף ז"ל, בנוסף להקמת ברית חיים בין נוער דרוזי ליהודי, בנושא, וגם תמיכת קק"ל במלגות לסטודנטים, דובדבני הבטיח לסייע.

זייד דגש פנה לאברהם דובדבני שיעשה הכל כדי שמשרדו יתמוך בנוער.

ד"ר עמרי בונה מנהל מרחב צפון בקק"ל, אחד המנהלים שחולש על רוב הכפרים הדרוזים והערבים, סיפר על הקשר האישי שלו עם עובדי קק"ל והיערנים שעובדים בקק"ל ועל הזמנים שבהם היה יערן של פארק הכרמל.

כרמל נסר אלדין שבירך את האורחים, סיפר על הקשר האישי בין אברהם דובדבני ליוסף נסר אלדין והעדה הדרוזית ובעיקר על דובדבני והתנהלותו ודאגתו המתמשכת לטובת העדה הדרוזית ועד כמה תרם בהיותו יו"ר ההסתדרות הציונית עולמית ועכשיו כיו"ר קק"ל הוא ימשיך לעזור.

אברהם דובדבני סיפר על המהלך שהוביל להקמת ישוב דרוזי ועל 127 החלופות שהוצגו לתוכנית על הסודיות ועל המכשולים שבסופו של דבר הוא מספר שהצליח להביא את כל האישורים להקמת ישוב דרוזי וזה תקוע עד היום אצל ראש הממשלה נתניהו.

 

פורטל הכרמל

תגובות

15. למגיבים השליליים לפני 2 חודשים
מה אתם רוצים?
14. בחורה לפני 2 חודשים
למספר 13 הבן של אני יודע מי אימי ואתה
13. דרוזי לפני 2 חודשים
למספר 12
12. הרוחב לפני 2 חודשים
מה לדרוזים ולחיים ?
11. דרוזי לפני 2 חודשים
הצגה יפה
10. مواطن לפני 2 חודשים
الله أعز دار نصرالدين
9. דרוזי לפני 2 חודשים
יש לי בעיה עם החשיבה הערבית דרוזית
8. סמי לפני 2 חודשים
למס 2 אל תשכח הכל בהנהלת...
7. מגד לפני 2 חודשים
דליה
6. אני לפני 2 חודשים
מכרתם ומתלוננים
5. דרוזי צעיר לפני 2 חודשים
חלום של כל אחד ישוב חדש
4. מהכרמל לפני 2 חודשים
לדבר דוך
3. גל לפני 2 חודשים
איש גול לטובת העדה הדרוזית
2. דרוזי לפני 2 חודשים
כל הכבוד למשפחת נסראלדין
1. שפוי לפני 2 חודשים
עם כל הכבוד וההערכה

מומלצים