ילידי 1959 בגיל 59 בעוספיה

להיפגש בערב בחירות קבוצה גדולה שרק באה לשחזר זיכרונות ילדות ונעורים בכפר עוספיה, זה עושה עניין, ד"ר אמין זידאן שוב מפתיע ומפגיש בין בני הכיתה מעוספיה ילידי 1959 ביום ההולדת ה 59 שלהם, תמונות

09.06.2018 מאת: פורטל הכרמל
ילידי 1959 בגיל 59 בעוספיה

ההתרגשות לחזור לשולחן אחד שמאחד את כולם, שולחן אחר מספסל הלימודים והשנה היא מיוחדת לכל אחד ואחד מהחברים, שבאו להרגיש שפעם היו נערים והיום הם סבים.

דר אמין זידאן אמר לנו: "כמדי שנה התכנסנו חבורת ילידי 59 לאירוע שלא יחזור על עצמו בחיינו, שכן השנה חגגנו ימי הולדת ה 59 שלנו.

האירוע התקיים במסעדה של השיפים אוסאמה וכרמלה לילאווי, המפגש היה חווייתי, וכהרגלנו החלפנו רשמי חיים ממה שעובר ועבר עלינו".

דר אמין: "המפגש היה בסימן שיפור וקידום אורחות חיים בריאים בכדי להשפיע לטובה ולהפחית את הצורך שלנו לפנות לקבלת טיפול רפואי".

ד"ר אמין זידאן, רופא קופ"ח מאוחדת, פרס בפני בני כיתתו את החשיבות העצומה ברפואה מונעת שכן שתי הבעיות שניתנות למניעה ובשליטה עליהם אפשר יהיה להפחית בשני שליש את הסיכון לחולי כרוני, זה בראש וראשונה להימנע מעישון, ושנית לברור היטב מה אוכלים.כמה ומתי!?".

דר אמין: "הרפואה התקדמה בצעדי ענק ב 100 השנים האחרונות ישנה ירידה דרסטית בתמותת תינוקות וישנה עליה של כ 40 שנים,בתוחלת חיינו, וזאת בעיקר תודות לשיפור בתנאי התברואה והתזונה ופחות מזה קשור לאיכות הטיפול הרפואי שצועד לקידמה בצעדי ענק".

בסוף המפגש הועלתה הצעה להרבות במפגשים כאלה, ולפרוש בהם עניינים עם חשיבות דיומא, כמו כן לרגל האירוע חולקו תליונים לבני הכיתה.

בשנים האחרונות ישנה עליה במפגשים חברתיים מסוג זה שרק מחזקים את הקשרים בחברה ובעיקר מחזקים ערכים ומקרבים בין כולם. 

ילדי 1959 בני 59 עוספיה

תגובות

מומלצים