כנס מפקדים משמר הגבול

כ-300 מפקדים ומפקדות של מג"ב השתתפו היום בכנס המפקדים החילי שנערך במכללה הלאומית לשוטרים במעמד מפקד מג"ב, ניצב אמיר כהן וסגל הפיקוד הבכיר של החיל, כנס מפקדים חילי של משמר הגבול בראשותו של מפקד החיל, ניצב אמיר כהן נערך היום במכללה הלאומית לשוטרים

11.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כנס מפקדים משמר הגבול

 

בשנה האחרונה פיקוד החיל הוביל התעצמות חילית תוך הקמת זרועות מבצעיות ויחידות חדשות שהצטרפו לחיל, בהיבט של הכשרת הלוחמים במג"ב הוביל מפקד משמר הגבול מספר תהליכים לחיזוק הכשרת הלוחם ולהגדלת כמות החניכים המוסמכים.

 

גם מערך המילואים של מג"ב והמערך המתנדבים הפרוס במרחב הכפרי התקיימו תהליכים של הגדלה והוספת תקנים.

 

כל זאת לצד הגדלת כמות הצוערים של החיל, קידום של תכנית יע"ל לפיתוח מפקדות ולוחמות, הסמכות סיירות מג"ב לרובאי 03, מינוי של 5 מפקדות לתפקידי מ"פ, שיפור פריסת העבודה, מבנים ותשתיות בחיל ועוד.

 

מפקד משמר הגבול ניצב אמיר כהן אמר:"אתם המפקדים של החיל מובילים יוזמות מבצעיות ועל כתיפכם מוטלת אחריות רבה להובלה ופיתוח הלוחמים בחיל. אני גאה וסומך עליכם ויודע שאתם משקיעים את כל הזמן לתכנון ולביצוע המשימות ביטחוניות. כל משימה של מג"ב היא בכוחות אורגניים גדולים עם פיקוד אורגני ונוכחות מפקדים בשטח".

 

ניצב אמיר כהן:"תמשיכו לבצע זאת בלהט, בעוצמה, בנחישות תוך מחויבות לתכלית הראויה שלנו לתת שירות וביטחון למדינת ישראל. החיל שלנו הינו שובר שיוויון באירועי משבר לאומיים, ראינו את זה רק לפני מספר חודשים. אני מודה לכם על כך, זה הדור שלכם והזמן שלכם".

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים