כרמל "צריך לרסן את התאגיד"

ראש מועצת דאלית אל כרמל לשעבר כרמל נסראלדין בתגובה לתקרית עם השגריר רדא מנסור, ועל אופן החיבור בין שני הכפרים דליה עוספיה היסטורית וחברתית וחשיבות האיחוד כמו שעשו המנהיגים בעבר, התנהגות תאגיד המים והביוב וההבטחות לתושבים וחיזוק העסקים המקומיים.

05.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כרמל "צריך לרסן את התאגיד"

 

כרמל נסראלדין מתייחס לפרשת רדא מנסור בנתב"ג ואומר: "רדא אדם יקר ללבי, אדם שהצליח להביא תמונת מנהיגות בעדה הדרוזית, הוא שגרירי וד"ר שכותב מאמרים ברמה גבוהה, רדא הוא סיפור הצלחה, התקרית שהייתה לא מתאימה, אנחנו סבלנו מזה בעבר ואסור שיהיה מצב שבאים ופוגעים בכבודו של אדם, רדא לדעתי יכל להבליג ולא לעשות מזה עניין, התקרית לא שווה את הדרמטיות שהייתה, רדא פה מיהר לדעתי".

כרמל בהתייחסות למצב הקיים בשני הכפרים דליה ועוספיה, "עוספיה ודליה שונות מבחינת המצב, אני חתרתי בעבר שעוספיה ודליה הן אחת, ללא הבדל, ולדעתי מי שלא תופס שאנחנו כפרים תלויים אחד בשני הוא לא מבין, מלפני קום המדינה שני הכפרים היו תמיד כאחד וזה מה שביסס אותם בפני מדינת ישראל, אז המנוח שיח' לביב אבו רוכן ונגיב מנסור והשיח'ים מדליה מכל המשפחות ידעו לעשות את הקשר ביניהם, לעוספיה מגיע שתהיה במצב יותר טוב".

בנושא התאגיד כרמל אומר: "אני לא מתווכח על הרעיון הבסיסי של תאגיד, אני אז התרעתי שתאגיד מוצקין לא מכיר את המנטליות שלנו, ושאלתי מי בסופו של יום לוקח אחריות על הדבר הזה?, לדעתי המועצה המקומית היא שצריכה לקחת אחריות על כל דבר שקורה בכפר".

כרמל: "היום יש בעיות בדליה ורבים סובלים מעליית המחירים ולדעתי פה המועצה צריכה להסביר לתושבים וצריך יחס אנוש מצד המחלקות השונות כלפי התושבים. יש פה מנהיגות פוליטית דתית חברתית וחינוכית וכולם צריכים להתחבר ולמצוא דרכים לפתור בעיות. צריך לרסן את התאגיד, שהוא עובדה בדליה, שיתנהג עם האנשים בצורה נאותה".

 

כרמל נסראלדין על פרשת רידא מנצור

תגובות

18. Ss לפני 11 חודשים
תגובה ל5
17. من البلد 1 לפני 11 חודשים
شتت الدنيا
16. مواطن לפני 11 חודשים
باع البلد
15. רפיק חלבי לפני 11 חודשים
רפיק
14. ויסאם לפני 11 חודשים
למספר 5
13. من البلد לפני 11 חודשים
كفاكم
12. Aerm לפני 11 חודשים
דליה
11. חסון לפני 11 חודשים
איש הזוי
10. תושב לפני 11 חודשים
קטסטרופה (התאגיד)
9. למספר 5 לפני 11 חודשים
אתה צריך משקפיים
8. תאגיד המים לפני 11 חודשים
למגיב 5
7. למגיב מס 6 לפני 11 חודשים
לא מהעדר של רפיק
6. עמיר לפני 11 חודשים
למגיב 5
5. חלבי לפני 11 חודשים
תאגיד המים
4. בחור לפני 11 חודשים
הלוואי וכולם היו חושבים כמוך
3. חלבי לפני 11 חודשים
שאלה לתומכי רפיק ! האם עדיין מאמינים לדבריו???
2. דלוואני לפני 11 חודשים
כל הכבוד
1. תושב מודאג לפני 11 חודשים
כל מילה בסלע

מומלצים