כתר מגייסת 200 עובדים למפעל חדש בכרמיאל

כתר מציעה עשרות סוגי משרות ניהול, תפעול, ולוגיסטיקה. בין המשרות הפתוחות: מנהל תכנון ופיקוח על ייצור, מנהל תחום הזרקה, מהנדסים, טכנאי אוטומציה, תפקידי אדמיניסטרציה או לוגיסטיקה ומשרות עבודה מועדפת.

08.10.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כתר מגייסת 200 עובדים למפעל חדש בכרמיאל

צילום אלעד מלכה

 

מתוך מאות שיגוייסו בחודשים הקרובים , כחלק ממהלך התרחבות הייצור של הקבוצה בארץ והקמה של 3 מפעלים חדשים,

 

כתר, הקבוצה הגלובלית המובילה בעולם בייצור מוצרי צריכה מפלסטיק, פלסטיק ממוחזר וחומרים מתקדמים אחרים, תפתח בקרוב את שעריו של מפעל חדש בכרמיאל ומגייסת כ-200 עובדים למגוון משרות, עם וללא ניסיון קודם.

 

גיוס זה הינו חלק ממהלך התרחבות הייצור של קבוצת כתר והבעת אמון ביכולות הישראליות ובתעשייה הישראלית. כיום לכתר כ-20 מפעלים בעולם, מתוכם 8 בישראל להם יתווספו עוד 3 מפעלים חדשים עד סוף 2023.

 

העובדים במפעל החדש צפויים להצטרף לכ-3000 עובדי כתר בישראל, מהותיקות והמובילות בתעשייה הישראלית. כתר היא יצואנית המכולות הגדולה בארץ עם כ-55 אלף מכולות שייוצאו מישראל לרחבי העולם במהלך שנה. ברחבי העולם פועלת כתר בכ-100 מדינות והיא מעסיקה מעל 5000 עובדים.

 

בנוסף, כמעסיק גדול בישראל המהווה סמן ימני בתעשייה הישראלית, כתר שמה לעצמה למטרה לעודד שוויון בכל הקשור להעסקת נשים.

 

היא עושה זאת על ידי התחייבות לקידום נשים בחברה ובתעשייה הישראלית ע"י העדפה מתקנת לגיוס נשים בכל משרה פתוחה, מתפקידי שטח ועד תפקידי ניהול בכירים מאוד.

 

בנוסף משווה כתר מיוזמתה את תנאי ההעסקה של כל עובדת ומציעה לה באופן יזום את השכר הממוצע אותו מרוויחים גברים בתפקיד מקביל.

 

מהלכים פורצי דרך אלו נועדו לשנות את תמונת ההעסקה של נשים בישראל ובתעשייה הישראלית, ויסייעו לגשר על פערי השכר הידועים בין גברים לנשים.

 

 

תגובות

מומלצים