מדוע לא נשמע גינוי בעדה הדרוזית לרצח רים ז"ל ?

הרצח של רים אברהים ז"ל, תושבת סאג'ור, אשר הוצמד לרכבה מטען חבלה שהתפוצץ בכניסה לכפרה והרגה, לא הביא שום גורם פוליטי או דתי לגנות את המקרה ולדרוש מהמשטרה להאיץ את החקירה, כך הנהגת העדה הפוליטית והדתית נוהגת כשמדובר באישה.

13.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מדוע לא נשמע גינוי בעדה הדרוזית לרצח רים ז"ל ?

 

 

כל מי שהכיר את רים ובמיוחד בני משפחתה, ישבו בשבעה כואבים ובהלם, ולא האמינו שהיא לא נמצאת עוד.

 

המשטרה טרם סיימה את החקירה אבל בקרוב נוכל ללמוד על פרטי החקירה שמתקדמת במהירות, לחשוף את פרטי המבצעים שגרמו לרים להירצח כתוצאה מפיצוץ הרכב.

 

הבעיה היא שלא נשמע שום גינוי של הנהלת מועצת סאג'ור ולא של ההנהגה הדתית בכפרה ובעדה הדרוזית, כאילו שזה מובן מאליו, שמותר שנשים יירצחו. אם היה מדובר ברצח של גבר כולם היו מגנים ודורשים מהמשטרה לחקור.

מאז המקרה עד היום, לא נעצר אף חשוד בפרשת הרצח.

המשפחה שמסיימת היום את השבעה חוזרת לשגרה עם הרבה כאב ועצב, בתקווה שיגלו את המבצעים שקטפו את חייה של רים.

 

מי היא רים אברהים ז"ל שנרצחה בסאג'ור?


רים תושבת כפר סאג'ור, אחת מעשר אחים ואחיות להורים שגידלו את ילדיהם בדרך הטובה והעניקו להם חינוך ותמכו להצלחתם, רים ז"ל גרושה שהייתה נשאוה לקרוב משפחה עשר שנים, להם לא נולדו ילדים, רים עובדת בחברת מילגם בע"מ עבור תאגיד פלגי הגליל.


 

רים סעיד חיחי אברהים ההרוגה בפיצוץ הרכב בסאג'ור כתוצאה ממטען שהוצמד לרכב בו נסעה מראמה לביתה בסאג'ור.

 

רים ביקרה בן משפחה בכפר ראמה ומשם נסעה לסאג'ור. בכניסה לכפר נשמע פיצוץ גדול שהבעיר את הרכב, שהמשיך בנסיעתו עד שנעצר בקיר בית.

 

רים הייתה נשואה לבן משפחתה, וגרו באזור ירושלים, כשלא צלחו הנישואים, היא ובעלה החליטו להיפרד כחברים וכל צד איחל בהצלחה לשני, לזוג לא נולדו ילדים.

 

רים ז"ל חזרה לכפר סאג'ור והתחילה לעבוד לטובת חברת מילגם בע"מ, ונתנו שירות לתאגיד פלגי הגליל שנמצא ועובד בהרבה ישובים בגליל העליון כולל העיר צפת.

 

הגופה נותחה במכון הפתלוגי אבו כביר ורים תובא למנוחות בהמשך הלילה או הבוקר, עוד לא נקבע מועד להלוויה.

 

המשטרה בוחנת את כל האפשרויות שהביאו לפיצוץ הרכב ומי עומד מאחורי האירוע הקשה, אשר משריש פחד ודאגה גדולה בכל בית בכפר סאג'ור ובאזור ראמה, בו נרצח לפני פחות מחודש עובד משרד החינוך סאהר אסמעיל.

 

לדיווח הקודם: חשד לרצח בכפר סאגור ליד כרמיאל, כאשר רכב שבו נסעה הצעירה רים סעיד חיחי אברהים עלה באש כתוצאה ממטען שהוצמד לרכב, לאחר שהסתיימה מלאכת כיבוי האש חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של הצעירה, המשטרה פתחה בחקירה.

 

מקרה מזעזע וקשה של אישה שהרכב שלה עלה באש כתוצאה ממטען שהוצמד לרכבה, כוחות הכיבוי שפעלו לכבות את האש לא תיארו לעצמם לראות בתוך הרכב הבוער אישה, המשטרה חוקרת חשד לרצח האישה.

 

לקראת השעה 22:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר על רכב שעולה באש סמוך לכניסה לסאג'ור.

 

חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על נפגע מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקבעו את מותו. עקב אופי הפציעה לא היה ניתן לדעת את מין הנפגע ולהעריך גיל. 

 

חובש בכיר במד"א פבל לוין סיפר:"כשהגענו למקום חברנו לכוחות החירום שכיבוי את הרכב שעלה באש. לאחר פעולות הכיבוי וכאשר ניתן היה להתקרב למקום זיהנו בתוך הרכב נפגע מחוסר הכרה ללא סימני חיים עם פגיעות קשות בכל חלקי גופו ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: editor@karmel.co.il

 

 

תגובות

8. גל לפני 11 ימים
אין ערך לאישה הדרוזית
7. מהגליל לפני 11 ימים
בנות זה רק תענוק לגברים
6. בת לפני 11 ימים
לבחורות אין כבוד
5. זוהר לפני 11 ימים
בושה
4. בחור לפני 11 ימים
זה רק מראה עד כמה אנחנו עדה מטומטמת
3. فرج ابراهيم - ساجور לפני 11 ימים
لا للعنف واْلف لا
2. Jack לפני 11 ימים
אין גינוי כי הזעאמה הדרוזית של משפחת טריף כושלת ורופסת
1. من الطائفه לפני 11 ימים
سؤال

מומלצים