מופיד שיודע לקחת למען החברה הדרוזית צניחה חופשית

רגע לפני הטקס המרכזי למען הצוותים הרפואיים בישראל, 5 צנחנים נופלים משמיים עם הדגלים והסמלים ותמונת הנער כרים גיידא שנהרג מנפילת סלע, יו"ר עמותת דרך מופיד עאמר אחים לחיים לזכרו של סאלח פלאח, הצליח להשיג אדמה גדולה למען הדורות הבאים, ההתרגשות גדולה, סרטון

04.06.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מופיד שיודע לקחת למען החברה הדרוזית צניחה חופשית

 

מפגש הכנות אחרונות לאירוע הגדול למען מלאכים בלבן, שמקיימת עמותת דרך מופיד עאמר אחים לחיים לזכרו של סאלח פלאח ז"ל.

קהל של תושבים דרוזים הגיע לחלקה הגדולה ליד נביא סבלאן עה"ש, בחורפיש, להסיר את הלוט של האנדרטה של חללי מערכות ישראל, 36 במספר ולצפות במפגן הראשוני של חמשת הצנחנים של הצנחניה והצוות שלהם, אייל ארז צנחן, אייל בודנקין קצין קרקע, סיוון הלפרין קצינת קרקע, תום סילבר צנחן, יוגב פינחס צנחן, גיל אפל צנחן, איוון צ׳פליגין צנחן, שביצעו את הצניחה במקום קשה ובתנאים מאוד מסובכים, במיוחד לאור העובדה שמיקום הצניחה במדרון וקרוב לגבול.

מופיד עאמר אלוף משנה במילואים, ראש מועצה לשעבר, שכבר מילא את כל התפקידים, לא מוכן לשבת בצד וממשיך בעשייה למען העדה והמדינה, בחלוקת מלגות לסטודנטים ותמיכה בתלמידים ובמשפחות השכולות ובין היתר תמיכתו בתלמידים חבריו של הנער כרים גיידא ז"ל, שנהרג באירוע טרגי בעת שהתאמן במתחם פסלים.

את הטקס מלווים הצופים בני כיתתו מחטיבת הביניים של כרים ז"ל, עם המורה וופא אלשמנדי והצוות החינוכי, בנוסף להורים ומשפחתו של הנער, שמאוד התרגשו לצפות בצניחה עם תמונתו של בנם, הם לא ידעו איך להודות למופיד ולחברי העמותה על המעשה המעודד והתומך שלהם.

חברי עמותת דרך מופיד עאמר אחים לחיים לזכרו של סאלח פלאח ז"ל, באים מכל הכפרים הדרוזים בכרמל ובגליל, מוכנים להשקיע את כל כולם למען המשפט "יש בי אהבה והיא תנצח".

מופיד עאמר מזמין את כל הצוותים הרפואיים וכל מי שעוסק בתחום, להגיע לפארק היובל בחורפיש בתאריך ה 10/06/2021 משעה 18.30 האירוע ימשך עד השעה 21.30, במעמד ראשי עדות בישראל, שייך מוופק טריף ראש העדה הדרוזית, יו"ר פורום הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, נציגות בכירה במערך הרפואה בישראל, מערך הביטחון, אנשי ציבור וח"כים, אנשי חינוך ותנועות נוער. את הערב ינחה סלמאן אבו רוכן. לבירור אודות האירוע להתקשר 0509571151

פגשנו את מופיד בעת ההכנות ונגענו בנקודות המרגשות, בהם הוא לא היה יכול להתאפק ואפילו התרגשותו בלטה בהתייחסות למעמד האירוע, מופיד איש שיודע לפרגן לצוותים ולשותפים לדרך ובעיקר תומך בגיל הרך. למשימה הזו הוא גייס את כל בני משפחתו, לתת יד ולתמוך בהצלחת הפרויקט.

את האדמה הגדולה בה מתקיים האירוע, שכוללת אנדרטה, אמפי ושטח גדול של פארק עתידי, מופיד הצליח לקבל ממינהל מקרקעי ישראל.

שוחחנו עם הצנחן אייל ארז, אחד הצנחנים המובילים בצנחניה, שנחת ראשון והיה מדריך לצנחנים שנחתו אחריו, אייל סיפר על המורכבות של הצניחה, וכמה התרגש כשפגש את המשפחה השכולה של הנער כרים ז"ל.

 

 

 

עמותת דרך מופיד עאמר 2021

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים