מחוז חוף נפגש עם האימאמים הדרוזים

יוזמה משותפת של מנהלת המשטרה, ראש מנהלת דתות לא יהודיות במשרד הפנים שיח' יעקוב סלאמה ופיקוד מחוז חוף, הביאה למפגש משותף עם אימאמים ואנשי דת מהעדה הדרוזית.

08.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מחוז חוף נפגש עם האימאמים הדרוזים

 

מפגש אימאמים ואנשי דת מהעדה הדרוזית עם פיקוד מחוז חוף וראש המנהלת לשיפור שירותי המשטרה לחברה הערבית.

במפגש נכחו מפקד המחוז ניצב פרץ עמר, ראש המנהלת ניצב ג'מאל חכרוש ומפקדי תחנות המשטרה הנותנות שירות למגזר הערבי במחוז חוף.

מפגש זה הינו המשך למפגשים המתקיימים בתחנות המשטרה השונות, במהלכו נדונו נושאים שונים וניתנה במה פתוחה למוזמנים להעלות סוגיות ורעיונות שונים בחיי השגרה של תושבי החברה הערבית, בדגש לנושא האלימות בחברה.

ראש המנהלת ומפקד המחוז בירכו את המשתתפים, הדגישו את חשיבות המפגש והשיח והשיבו לנושאים שהועלו ע"י המוזמנים.

בסיכום דבריו אמר ראש המנהלת ניצב ג'מאל חכרוש כי " המשטרה לקחה אחריות ופועלת לחיזוק האמון עם האזרח הערבי והדבר בא לידי ביטוי בגיוס שוטרים, פעילות עם הקהילה ובניית תחנות משטרה חדשות ביישובים ערבים, דבר המוכיח את עצמו בירידה חדה בנתוני הפשיעה בישובים אלו".

והוסיף כי "ביחד נפעל להשיב את השקט והביטחון לתושבים".

בנוסף, אמר ראש המנהלת כי "על החברה הערבית להוקיע ממנה את נושא כבוד המשפחה ונקמת הדם הנגרמת כתוצאה מסכסוכים ממושכים בחברה ובכך להביא לירידה משמעותית באירועי האלימות והרצח".

מפקד המחוז, ניצב פרץ עמר אמר בסיכום דבריו כי " אין שום הבדל בעיני המשטרה בטיפול ברצח במגזר הערבי לבין טיפול ברצח במגזר היהודי, דין אום אל פאחם כדין תל אביב".

מפקד המחוז בירך על המפגש, ומסר כי "המשטרה מקיימת מגוון פעולות הסברה לשוטרים על מנת לשפר את השירות שניתן לאזרח בכל מקום ובדגש על החברה הערבית, בהזדמנות זו אני קורא באמצעותכם לאזרחים לבוא ולהתגייס למשטרה על מנת לטייב את השירות שניתן לאזרח".

 

קישור לכל התמונות

 

תגובות

1. תושב דליה לפני 8 חודשים
גרימת נזק

מומלצים