מסוכן לגעת בחשמל מה עם לא לגעת בסמים?

הארגון לעולם ללא סמים יחד עם ההורים נרתמים להעלות את המודעות לסכנת הסמים, ההורים לוקחים אחריות ומזמנים לסלון הביתי שלהם את ההרצאה האמת על סמים ללא תשלום.

22.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מסוכן לגעת בחשמל מה עם לא לגעת בסמים?

 

הארגון לעולם ללא סמים הוא תאגיד הפועל ללא מטרת רווח ולרווחת הציבור, והוא מצייד צעירים ומבוגרים במידע עובדתי אודות סמים, כך שהם יוכלו לקבל החלטות המבוססות על ידע ולנהל חיים נקיים מסמים.

אף אחד, ובייחוד לא איש צעיר, אינו רוצה שיתנו לו הרצאה בנוגע למה שהוא או היא יכולים או לא יכולים לעשות. לפיכך אנו מגישים את העובדות שמאפשרות לבני הנוער לבחור לא לקחת סמים מלכתחילה. בנוסף, הקמפיין שלנו 'האמת על סמים' כולל פעילויות שהם יכולים להצטרף אליהן כדי להפוך חיים נקיים מסמים לפופולריים. פעילויות אלה פשוטות ויעילות, ואנשים בני כל הגילאים יכולים להיות מעורבים בהן.

באמצעות רשת עולמית של מתנדבים חולקו 56 מיליון חוברות חינוכיות, נערכו עשרות אלפי אירועים להעלאת המודעות לסמים בכ-120 מדינות, ותשדירי השירות של 'האמת על סמים' שודרו ב-275 תחנות טלוויזיה. החומרים והפעילויות האלו עזרו לאנשים ברחבי העולם ללמוד על ההשפעות ההרסניות של סמים וכך להחליט לא להשתמש בהם מבחירתם האישית.

הארגון מספק מידע שאתה זקוק לו כדי להתחיל פעילות חינוכית ומונעת של 'האמת על סמים' באיזור שלך.

 

תגובות

מומלצים