מציירים חיוך על פני הילדים החולים

אין לתאר את כוחו של חיוך קטן. חיוך קטן במצבים קשים של חולי עוזר לטיפול במחלות ולהקלת כאב. עקרון זה מנחה את פעילותם של חברי עמותת היל לייף, דרוזים נוצרים ומוסלמים, אשר ממשיכים לתמוך בילדים עם מחלות חשוכות מרפא , סרטן וסוכרת .

25.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מציירים חיוך על פני הילדים החולים

 

משלחת מטעם עמותת "הייל לייף" ביקרה במחלקות הילדים של בית החולים הצרפתי ובית החולים האנגלי. במהלך הסיור נפגשה עמותת "הייל לייף" עם מר נאאל אליאס, מנהל בית החולים הצרפתי, העמותה הציגה בפניו את המטרות  העומדות בפניה ואת היוזמות אותן היא מקדמת בקרב ילדים חולים במחלות חשוכות מרפא. תחום פעילותה של העמותה מתמקד הן בתמיכה  פיזית והן בעידוד מוראלי של החולים ובני משפחותיהם

 

 

מר אליאס קיבל בברכה את המשלחת, הביע התפעלות ושיבח את העמותה על המאמצים המבורכים , שני הצדדים הסכימו על המשך שיתוף הפעולה בבית החולים.

מחלקת הילדים בבית החולים הצרפתי היא מודל לחיקוי לשיתוף פעולה פורה עם העמותה במלחמה מול מחלת הסרטן  בילדים. בבית החולים מטופלים ילדים חולי סרטן אשר מחייכים חיוך ממיס ושובה לב, למרות הכאבים והייסורים.

הילדים תומכים זה בזה , אוכלים  ומשחקים יחדיו ושואבים תקווה זה מזה.

 

 

בביקור השתתפו נגיב אסמעיל- יו"ר העמותה , שירין חוסין- שגרירת השלום והאנושות וסגנית העמותה , בהאא נור אלדין- מנהלת הפרויקטים, קים ווהבה- רכזת קשרי חוץ , איחלאס זבידאת- רכזת התקשורת  והמתנדב ד"ר אליאס סוסאן .

ראוי לציין כי עמותת הייל לייף היא עמותה בינלאומית שנוסדה בכמה מדינות ותומכת בילדים חולי סרטן מכל העולם.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים