משמעות מכתב עורך דין תאגיד מוצקין שנשלח אליכם

לפני מספר חודשים התייחסנו כאן בפורטל הכרמל והצפון לנושא מכתב שנשלח מעו"ד תאגיד מוצקין, שכותרתו דרישה למסירת מידע עבור נכס, התושבים שקיבלו היום מכתב דומה מופתעים ונמצאים בדילמה למה זה ממשיך להגיע לתושבים ושואלים מה צריך לעשות

21.11.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
משמעות מכתב עורך דין תאגיד מוצקין שנשלח אליכם

 

פניות של תושבים מבוהלים שהגיעו למערכת פורטל הכרמל והצפון בעניין המכתב שקבלו מתאגיד מוצקין שבפועל הוא מסמך מחייב משפטית שניתן להשתמש בו מול האזרחים בתביעות משפטיות, עיקרי המכתב מתייחסים למבני שלד ובעיקר חיוב השתתפות בדמי הקמה.

כל התלונות של תושבי דאלית אל כרמל ועוספיה, שהגיעו למערכת, דיווחו שהמכתב הגיע בהפתעה מבלי ששום גורם מהתאגיד פנה אליהם טרם הגיע מכתב זה.

התאגיד שלח מכתבים  לציבור רחב ע"י משרד עורכי דין, סרור, בן הרוש, נוסחת המכתב מצורפת מטה, שעיקרו שהאזרחים מתבקשים לסור למשרדי התאגיד ולהסדיר היתר ודמי הקמה כמתחייב בחוק.

פנינו לדובר תאגיד המים והביוב מוצקין בנדון ושאלנו את השאלות, מדוע המכתב הגיע לעשרות תושבים בטרם מישהו מהתאגיד דיבר איתם? ולמה התושב שלא קיבל התראה לפני צריך לעמוד בפני פחדים וחששות מפני תביעות ?.

יש לחדד שהתאגיד לא יכול לפנות לבעלי בית שיש להם מבנה ללא היתר, ועוד נקודה חשובה שחלק מהמכתבים הגיעו לאנשים שהנכס לא שלהם.

 

 

תגובת תאגיד מוצקין באמצעות דובר התאגיד אייל פרדיס: "במכתב אין שום דרישה או איום לתשלום. נהפוך הוא, התושב מתבקש להציג את הגרמושקה לשם חישוב מדויק של דמי ההקמה לפי דין. אנו קוראים לשיתוף פעולה, בלבד. מובן שאם מאן דהוא יחליט להתעלם ורק אז, נפעל לאכיפת החוק".

אייל פרדיס דובר תאגיד מוצקין: "כמו בכל היישובים שבאחריות התאגיד הוצאנו את המכתב האמור. בעיקר לצרכי נוחות וניסוח הוא הוצא בידי יועץ משפטי כחלק מהשירותים הרבים שהוא מעניק לתאגיד משך כל ימות השנה. מטרת המכתב אחת היא : לעשות סדר !! פלגי מוצקין לקחה על עצמה את שיקום תשתיות המים והביוב של דלית אל כרמל המפגרים עשרות שנים ברמתם, תחזוקתם , ושיטות העבודה שהיו נהוגות במשק המים המקומי. משך שנה אנו עובדים יום ולילה כדי להדביק את הפער לטובת התושבים".

"הסדרת נושא הדיווח לחישוב דמי ההקמה, הוא חלק מהסדר שאנו עורכים במשק המים והביוב, והעלאת משק המים והביוב של היישוב על המסלול הנכון והאפקטיבי ליישוב ולתושבים".

 

 

 

פרסומת המוקד לרפואה דחופה של קבוצת מוריה יקנעם

 

 

פורטל הכרמל

פרסומת

תגובות

7. حدا לפני 2 חודשים
למספר 6
6. אני לפני 2 חודשים
למספר 3
5. נמר לפני 2 חודשים
אנחנו כמו צ'יק ללא כיסוי
4. מחמד לפני 2 חודשים
השקיה הגינה
3. حدا לפני 2 חודשים
لم افهم
2. עלי לפני 2 חודשים
סובלים מפרנויה!
1. מועצה פשטה רגל לפני 2 חודשים
يكفي رش الرمال بعيون المواطن

מומלצים