מתנדבי מד"א בדליה ועוספיה גייסו אלפי מוצרי מזון למשפחות נזקקות

מנהג של ארגון מד"א בכל שנה בתקופת החגים יוצאים המתנדבים לסופרים ולחנויות ומגייסים מוצרים מהלקוחות שמעוניינים לתת, מתנדבי הכפרים בכרמל דאלית אל כרמל ועוספיה הצליחו לאסוף מלא מוצרים ולהעביר לעמותת הסיוע בדליה ועוספיה, לפרטים

08.08.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מתנדבי מד"א בדליה ועוספיה גייסו אלפי מוצרי מזון למשפחות נזקקות

 

לרגל חג הקורבן מתנדבי מד"א בדאלית אל כרמל ועוספיה גייסו אלפי מוצרי מזון עבור משפחות נזקקות, עשרות מתנדבי מד"א, בוגרים ובני נוער מדאלית אל כרמל ומעוספיה, הקדישו מזמנם, ובמשך שבוע הגיעו בכל יום לסופרמרקטים ביישוביהם על מנת לגייס תרומות מזון לנזקקים לקראת חג הקורבן (עיד אל  אדחא) שיחגגו המוסלמים והדרוזים בשבוע הבא. רבים מהתושבים הכירו בחשיבות התרומה למשפחות הנזקקות, וקנו מוצרי מזון עבורם.

מתנדבי מד"א שעוסקים במשך כל השנה בהצלת חיים לצד פעילות הומניטרית, הצליחו לגייס אלפים רבים של מוצרים, הרכיבו סלי מוצרים עשירים במוצרי מזון, והעבירו אותם למשפחות נזקקות, בסיוע העמותות "מלביש" ו"כן לנתינה".

 


 
"לפני שנים, כשאני הייתי מתנדב נוער במד"א, השתתפתי במבצעי התרמה למען נזקקים, ואני זוכר עד היום את הסיפוק שהרגשתי מעצם הידיעה שאנו ממלאים את המקרר של משפחות נזקקות", סיפר אחראי נקודת ההזנקה של מד"א בדאלית אל כרמל, הפראמדיק לביב והבה, "ההתרמה השנה הוכיחה את עצמה, קודם כל בגלל ההירתמות של מתנדבי מד"א בדאלית אל כרמל ובעוספיה, שהקדישו זמן רב לגיוס המזון עבור נזקקים. אבל, ההשקעה שלנו מתגמדת לעומת השמחה של כל משפחה שתקבל סל מזון ותוכל לערוך שולחן חג".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים