מתניהו אנגלמן:"יש מקום לצעירים הדרוזים בהייטק"

יו"ר העמותה לקידום מעמד החייל הדרוזי קופטאן חלבי, יחד עם אשרף חלבי, אירחו את מתניהו אנגלמן מנכ"ל המועצה להשכלה גבוהה בישראל, ופרשו בפניו את הבעיות שנתקלים בהם הסטודנטים הדרוזים, מתניהו הבטיח להירתם לקידום הסטודנטים הדרוזים בלימודי ההייטק, סרטון

14.05.2019 מאת: חסין חלבי

מתניהו אנגלמן 2019

 

מתניהו אנגלמן קיים פגישה במשרדי העמותה בדאלית אל כרמל, עם הנהלת העמותה למען החייל כשעיקר השיחה קידום שילוב הסטודנטים הדרוזים בענף ההייטק והטכנולוגיה בכל התחומים.

קופטאן חלבי: "פגשנו אדם מבין עניין, שהבטיח לסייע לקדם את המגזר שלנו, ובעיקר שהדרך תהיה פתוחה בפני כל צעיר וצעירה דרוזים".

"זה חשוב לנו בחזון העמותה לקדם את הצעירים, כיום יש רק כמאה דרוזים בתחום ההייטק, אני מקווה שהביקור הזה יביא תוצאות טובות".

מתניהו: "נרתמתי למשימה להגדיל את מספר הסטודנטים הדרוזים בתחום ההייטק והטכנולוגיה, מדעי המחשב, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת מידע".

מתניהו: "הפגישה היום עם הנהלת העמותה עזרה לי להכיר את הדברים יותר מקרוב, למרות שהכרתי אבל לא לעומק כמו עכשיו, העדה הדרוזית היא חלק ממדינת ישראל ומגיע לה להיות משולבת במקומות המרכזיים, כי הצעירים הדרוזים הוכיחו את עצמם בצבא והגיעו למרכז העניינים".

"אני קורא לצעירים ולצעירות הדרוזיות להשתלב בחוד החנית, חשוב ללמוד, להצליח ולהעיז".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים