מתניהו אנגלמן סיכם בוועידת האקלים

מבקר המדינה אנגלמן סיכם את מושב מבקרי המדינות בוועידת האקלים בגלזגו: "מבקרי המדינות יעקבו אחר יישום ההצהרות של מנהיגי העולם"

05.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
מתניהו אנגלמן סיכם בוועידת האקלים

 

מבקר המדינה מתניהו אנגלמן השתתף במושב מיוחד של מבקרי המדינות, אותו יזם, בוועידת האקלים הבינלאומית בגלזגו, ובין היתר הציג את דוח האקלים שפורסם בישראל בשבוע שעבר.

 

אנגלמן, המכהן גם כסגן נשיא Eurosai (ארגון המבקרים האירופאי), נפגש עם שגרירת האקלים של אירופה למזרח התיכון ולאפריקה, עם מבקר המדינה של לטביה ועם נציגי מבקרי המדינות של האיחוד האירופי ובריטניה.

 

אנגלמן, שסיכם את המושב מטעם Eurosai, אמר: "נדרשת פעולה גלובלית מקיפה להפחתת פליטות של פחמן. שינוי האקלים אינו בעיה סביבתית בלבד, אלא בעיה שמקיפה מערכות רבות ודורשת התגייסות של גופים ממשלתיים במאמץ משותף.

 

למבקרי המדינה תפקיד חשוב במערכה העולמית בתחום האקלים. עלינו כמבקרי המדינות לוודא שהחלטות האקלים של הממשלות מתורגמות לפעילות יעילה ושהממשלות מתכוננות בצורה הטובה ביותר לשינויי האקלים.

 

יש לנו משימה חשובה - להמשיך במעקב אחר פעולות הממשלות לשינוי האקלים, ולהשתמש בידע שלנו לסייע לממשלות, זאת כדי להשיג את מטרות ביקורת המדינה ולשפר את כל ההיבטים של החיים ברחבי העולם".

 

 

תגובות

מומלצים