נאדיה כהן תפילה בנביא שועיב

אשתו של המרגל הישראלי אלי כהן הי"ד הגיעה עם קבוצת לב אל לב למתחם קבר נביא שועיב יתרו עה"ש, והניחה תפילת בריאות ושלום לדרוזים ושאלי יזכה לקבר ישראל, נאדיה לפורטל הכרמל: "מצאתי לנכון להגיע עם כל החברים והחברות, יש לנו מדינה שמעניקה ביטחון אישי לכולם".

28.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נאדיה כהן תפילה בנביא שועיב

 

קבוצת לב אל לב, יהודים ודרוזים, שמובילות צילה שקד ומגי סקר, מצליחה לקרב בין כולם, דרך הפעילות שמקיימים במגזר הדרוזי והיהודי, להכיר אחד את השני בצורה שלא הכירו עד היום. בקבוצה הזו חברים מכל הסקטורים בחברה.

בשבוע של פסח, כל מי שטייל ברמת הגולן, פגש את האנדרטאות לזכרו של אלי כהן הי"ד, ומה שהכי בלט הפסל בדמותה של נאדיה כהן וילדיה שמשקיף לעבר סוריה, מחכים לאלי, יצירתו של יובל לופן.

נאדיה שלא חוסכת בפעילות למען זכרו של אלי, פעילה עם ילדים ובני נוער, גופים וכל מי שמתעניין ומבקש לדעת פרטים על אלי.

נאדיה וקבוצת לב אל לב בנביא שועיב עה"ש, לאחר שביקרו בקבר, יצאו לטיילת במתחם, שם חגגו יום הולדת לחברת הקבוצה ריקי רז, עשו על האש, שמחו ובעיקר העמיקו את הקשר וההתחברות.

לשאלתנו לגבי הפרסומים האחרונים שיש מגעים להחזרת גופתו של אלי הי"ד לישראל, נאדיה "זה רק פרסומים, הגורם שצריך לדבר איתי על זה, אמר שלא צריך להתייחס לפרסומים האלה, אבל כולם מתפללים שיובא לקבורה בישראל".

נאדיה: "לאלי יש הרבה זכויות וזכרון ובני נוער מתחנכים על המורשת שלו שהיה אדם שאהב את העם שלו ופעל למען העם, לכן אלי יזכר לעד עבור זה, אנחנו חיים במדינה הזו וצריכים לשמוח בחגים של כל העדות, פה כל אזרח מרגיש ביטחון ומרגיש שהוא שמח ומאושר".

 

פורטל הכרמל

נאדיה כהן בנביא שועיב 2019

תגובות

מומלצים