נחיתה דרוזית במכינת כרם אל בדליה

לא כל יום זוכים למגע ישיר עם אחד המסוקים המשוכללים ביותר בחיל האוויר, חניכי המכינה הצבאית כרם אל דרוזים ויהודים, זכו לביקור טייסת 123 בה משרת סגן ג׳ הטייס הדרוזי הראשון, האירוע בא בעקבות ביקור מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם נורקין במכינה, לתמונות.

22.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נחיתה דרוזית במכינת כרם אל בדליה

 

מוניר מאדי שמוביל את המכינה הצבאית כרם אל, בעצמו קצין מילואים, שהתמחה לעבוד עם בני נוער וצעירים, בשנים האחרונות מוניר מוביל את המכינה הקדם צבאית למקום מרכזי בחינוך ובצבא.

חשיפת בני נוער לשפה ולעוצמה ולחינוך פדגוגי והיסטורי, מביא את החניכים להצלחות שלא נגמרות בתחום המכינה, אלא להיות יותר מתמצאים עם ידע רב.

 שיתוף פעולה מיוחד בין המכינה הקדם צבאית כרם אל שבדאליית אלכרמל,שמשלבת חניכים דרוזים ויהודים לטייסת 123, בה משרת סגן ג׳, הטייס הדרוזי הראשון, נתן לחניכי המכינה השראה שכל אחד מהם יכול להיות במקומו של הטייס סגן ג' וצוות הטייסת.

יום גדוש פעילות וערכים היה שכלל ביקור הטייסים במכינת כרם אל ובבית יד לבנים, מפגש עם היו״ר חכ״ל אמל נסראלדין, בנוסף למעגלי שיח של חניכי המכינה והטייסים, ריצת ניווט ומסע ברחבי הכפר, וגולת הכותרת הנחתת מסוק ינשוף שהגיע במיוחד לכבוד החניכים.

יש לציין ששיתוף הפעולה המיוחד, בא בעקבות ביקורו של מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם נורקין במכינת כרם אל בדאליית אל כרמל.

עבור החניכים זה היה יום מחשמל שיזכרו אותו לעד, שנתן להם הרבה כוח וידע, ובעיקר להיות גאים במה שהם עושים.

סרטון נחיתת המסוק בתחום דאלית אל כרמל 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים