נסר "חשוב בימים אלה להתאחד ולא להתלהם"

קב"ט מועצת דאלית אל כרמל נסר נסראלדין בתגובה לגל ההתלהמות בשני הכפרים דליה ועוספיה בעקבות הרצח הכפול של שני הצעירים עופר אבו סעדה וקרלוס אבו תמימה "דליה ועוספיה רצועה ומקשה אחת, מניעת אלימות לא בסיסמאות ולא בפוסטים", מהמשטרה נמסר "אירועי הירי בישוב התרחשו על רקע סכסוכים פנימיים הגולשים לאלימות".

10.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נסר "חשוב בימים אלה להתאחד ולא להתלהם"

 

נסר נסראלדין: "חווינו אירוע מצער כואב , דליה ועוספיה רצועה ומקשה אחת , חשוב בימים קשים כאלה להתאחד ולא להתלהם , לתת למערכת לעשות את העבודה".

"אני ממשיך להיות נאמן לדרך המקצועית שלי , לא מערער אותי אירוע כזה או אחר, העבודה נעשת בשקט ובצורה הטובה ביותר ימים ספורים והכל יהיה מאחורינו".

נסר: "מניעת אלימות לא בסיסמאות ולא בפוסטים".

מהמשטרה נמסר: "הנתונים הרשמיים מצביעים על ירידה במגמות הפשיעה בישוב עוספיה והסביבה, הודות לפעילותם הנחושה והמקצועית של עשרות שוטרים בנקודת המשטרה המקומית, לצד אכיפה המתבצעת בכל ישובי רכס הכרמל, ע"י מאות שוטרים נוספים מתחנת חיפה, יחידות המרחב והמחוז".

"לצערנו, אירועי הירי בישוב התרחשו על רקע סכסוכים פנימיים הגולשים לאלימות ולפיכך משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות לאורך כל ימות השנה, באופן סמוי וגלוי,  עם מיטב יחידות המשטרה מרמת התחנה, המרחב ועד יחידות מיוחדות במחוז, נגד אחזקה, סחר ושימוש באמל"ח, תוך ניהול חקירות יסודיות של כל אירוע, לשם חשיפת מבצעי העבירה והעמדתם לדין".

 

תגובות

6. סאלח לפני 19 ימים
להפסיק עם יהיה בסדר.
5. سامي לפני 19 ימים
رفيق والامن
4. מן הישוב לפני 20 ימים
תפסיקו את הרצח הבא
3. אזרח לפני 20 ימים
אני
2. עדואן לפני 20 ימים
גם אותי לא מזיז סיפורים שלך , תתעסקו בעיקר ולא בלתת דוחות על עצור תאמין לי מחסום פעם בשבוע היה מתריע
1. דילאווי1 לפני 20 ימים
אתה

מומלצים