סאמח סואעד המצטיין של אל"ם שאדי אבו פארס

סאמח סואעד, בן 22 מהכפר חוסנייה שבצפון שהלך בעקבות אביו, דודיו ובני דודיו ששירתו בצבא, סאמח מדריך נוער באורט סלמה מטעם מנהל אוכלוסיות, ואחד מחמשת המצטיינים של ראש מנהל אוכלוסיות, אל"ם שאדי אבו פארס לראש השנה.

25.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סאמח סואעד המצטיין של אל"ם שאדי אבו פארס

 

סאמח התנדב להתגייס לצבא ב14.12.2017 ויועד למג''ב, אך בשל בעיה רפואית הצטרך לשנות תפקיד. הומלץ לו על מנהל אוכלוסיות ואכן התגייס למנהל, כיום הוא תחת מרחב בדואי בצפון במנהל אוכלוסיות, בתפקיד מד''ן (מדריך נוער) בבית הספר "אורט סלמה" שבכפר סלמה.

כמד''ן הוא אמון על תחום ליווי מלש''בים מבית הספר טרום גיוסם בין אם בעתודה, בלוחמה וכו', ליווי קבוצות "אחריי" וקבוצות גדנ"ע ועוד.

סאמח: " אני מרגיש משמעותי בתפקיד שלי, אני מרגיש שהתמקצעתי בו ואני אוהב אותו. אחד הדברים שאני הכי אוהב בתפקיד שלי הוא היציאה לשטח עם הקבוצות של "אחריי" והגדנע"ות לשטח. שם אני מרגיש את ההגיוון בתפקיד ואני יכול לשנות קצת את השגרה וכיף לי להיות איתם בשטח".

אחת ההצלחות של סאמח בתפקיד היא גיוס צוות לקורס הפסיכומטרי, שלאחריו אף גייס אותם למכינות באוניברסיטאות ובכך שיפר את רמת הגיוס לעתודה.

סאמח הוא אחד מחמשת המצטיינים של ראש מנהל אוכלוסיות, אל"ם שאדי אבו פארס לראש השנה.

סאמח: "כששמעתי שאני מצטיין שמחתי מאוד, זה גרם לי להרגיש טוב ולהרגיש שאני עושה משהו טוב".

"אני חושב שנבחרתי להיות מצטיין, כי אני עובד בצורה טובה ואני נאמן. אני עוזר לאנשים למלש"בים ועושה את העבודה שלי מכל הלב".

כאשר אמו של סאמח שמעה שהוא מצטיין, היא שמחה מאוד והיא מתגאה בו ובדרך שלו.

 

תגובות

מומלצים