סא״ל חמודי אבו טריף אוהב את האתגרים ולא חושש מעבודה קשה

ראש ענף ייעוץ לענייני פלסטינים במטה יחידת התיאום והקישור סא"ל חמודי אבו טריף, מכפר ירכא בגליל, בראיון מיוחד לרגל חגי תשרי וחג נבי סבלאן עה"ש, מספר על העשייה של המחלקה ומברך לרגל תקופת החגים והחופשות.

06.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סא״ל חמודי אבו טריף אוהב את האתגרים ולא חושש מעבודה קשה

תמונות דובר מתפ"ש

 

 

קציני מחלקת הייעוץ לענייני פלסטיניים של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים שופכים אור על העשייה מאחורי הקלעים ומברכים לרגל חג נבי סבלאן.

 

לקציני מחלקת היע״פ במתפ"ש במטה, במנהלות התיאום והקישור ביהודה ושומרון ובמנהלת התיאום והקישור לעזה, תפקיד מרכזי בגיבוש תמונת המצב ברחוב הפלסטיני ושיקופה לדרגים השונים.

 

בראיון מיוחד לרגל חגי תשרי וחג נבי סבלאן עה"ש, מספר קצין המחלקה רע״ן יע״פ מתפ"ש, סא״ל חמודי אבו טריף, על העשייה של המחלקה ומברך לרגל תקופת החגים והחופשות. 

 

סגן-אלוף חמודי אבו טריף המתגורר בירכא שבגליל המערבי, חי ונושם את הזירה הפלסטינית מזה כ-15 שנים, ומכיר את הלכי הרוח ברחוב הפלסטיני כשם שהוא מכיר את כף ידו.

 

בתפקידו הקודם שירת במנהלת התיאום והקישור באזור רמאללה, כאשר הודות לשליחות המלווה אותו ולרצון העז לתרום את חלקו ליחידה ולמערכת הביטחון ככל שניתן מתוך תחושת גאווה - הוא הועלה לדרגת סגן-אלוף ומשרת למעלה משנה כראש ענף ייעוץ לענייני פלסטינים במטה היחידה, אשר מהווה מוקד ידע חשוב לזירה הפלסטינית.

 

״אני חש סיפוק מהעשייה במסגרת התפקיד הן בשגרה והן בתקופות המורכבות, פועל על מנת לתרום מהידע ומהכלים שברשותי, להעבירם הלאה ולאפשר לענף כולו במטה ובאזורים להתקדם ולהתפתח״, אומר סא״ל אבו טריף. ״אני בן אדם שאוהב אתגרים, לא חושש מעבודה קשה ולא שוכח להביט על החיילים ועל הקצינים שסביבי, מעריך את תרומתם ואת עשייתם - לכל אחד ואחת מהם יש תפקיד משמעותי בהרכבת הפאזל השלם״.

 

סא״ל אבו טריף: "אני מבקש לברך את החוגגים באשר הם בברכת חג שמח ושנה טובה. היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים בראשות אלוף רסאן עליאן פעלה רבות על מנת להביא שורת צעדים אזרחיים לרווחת התושבים הפלסטיניים בעת האחרונה, זאת על מנת לשמור על השקט הביטחוני באזור. וזו ההזדמנות לכולנו לצאת להינות ולתת נחת למשפחות העמודות לצדינו תדיר". 

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים