סוהא חלבי: "דניאל חסר לנו"

הכאב שפוקד את משפחתו של דניאל חלבי ז"ל מדאלית אל כרמל שנרצח ב25-5-2019, האימא ובני המשפחה והחברים צעדו לזכרו בשביל הבנים הדרוזים, האימא סוהא בשיחה מרגשת לפורטל הכרמל שואלת למה זה קרה להם? מנחמת ולא מתנחמת.

21.09.2019 מאת: חסין חלבי
סוהא חלבי: "דניאל חסר לנו"

ביום שבת 25-5-2019 בשעת צהרים במוקד 100 התקבל דיווח בדבר קטטה בדאלית אל כרמל, במסגרתה נפצעו שניים באורח אנוש וקל ופונו אל המרכז הרפואי כרמל.

במהלך הקטטה נפצע תושב המקום כבן 18 באורח אנוש ופצוע נוסף בן 19, תושב אחד הכפרים בגליל, נפגע באורח קל,  כאשר השניים הועברו לקבלת טיפול במרכז הרפואי כרמל בחיפה. מביה"ח התקבל עדכון כי בתום פעולות החייאה, נאלצו לקבוע את מותו של הפצוע אנוש, דניאל חלבי בן ה -18 תושב דאלית אל כרמל.

הוגש כתב אישום נגד ויאאם חסן בן 20 מסאג'ור בגין רצח דניאל חלבי.

ארבעה חודשים אחרי האירוע המצער, המשפחה עדיין מתקשה להתאושש, החברים הרבים שלא עוזבים את המשפחה הלכו צעד קדימה להנציח את זכרו של דניאל ז"ל באירוע המרכזי והגדול בארץ בשביל הבנים הדרוזים.

דניאל היה כבר בשלב מתקדם להתגייס לחטיבת גולני, הכל היה מוכן, לסיים את הלימודים בתיכון ולהתגייס לקראת אוגוסט 2019, זה לא קרה כי דניאל נרצח.

 

 

אימו של דניאל ז"ל סוהא מתקשה עם המצב הזה שדניאל חסר, היא ובני משפחתה עטופים בשחור, סוהא מנסה להתעודד בתמיכת החברים הרבים שבאים ועושים הכל להקל עליהם, אבל זה לא קורה.

סוהא נשברת בכל רגע ורגע כי דניאל חסר לה מאוד, היא לא יכולה לתאר לעצמה שדניאל לא נמצא ופורצת במילים בוכיות, שנותנות לכל מי שנפגש איתה להיות כואב ומלא דמעות.

חשוב לציין שאת סוהא מחבקים בני משפחתה כל הזמן. פגשנו אותה באירוע בשביל הבנים הדרוזים מרכינה ראש עם דמעות בעיניים, ליד תמונתו של דניאל.

לדברים שאמרה לנו בסרטון.

 

סוהא חלבי אימא של דניאל ז"ל

תגובות

מומלצים