סמ"ר לורנס דניאל "היחס"ר זה בית בשבילי"

סמ"ר לורנס דניאל, בן 22 מנצרת עלית, משרת באוגדת עזה, לוחם ביחס"ר הבדואי 585, גדוד שחייליו מתגייסים אליו בהתנדבות ורבים מהם נשארים בקבע, בעצמאות ה 71 למדינת ישראל, לורנס קיבל מצטיין מפקד אוגדת עזה, לורנס מאוד אוהב את התפקיד ורוצה לחתום קבע.

10.07.2019 מאת: אמילי חלבי
סמ"ר לורנס דניאל "היחס"ר זה בית בשבילי"

 

סמ"ר לורנס: "התגייסתי ב 2016, עשיתי שיבוץ לגדס"ר 585, גדוד הסיור המדברי, עשיתי קורסים של תצפית וקורס מ"כים, עכשיו אני בקורס סמ"רים. לא היו בעיות בגיוס שלי, הסתדרתי עם כולם ביחידה, גם בשפה העברית היה לי מאוד קל להשתלב, היחס"ר זה כמו הבית שלי, כל החיילים בקשר טוב אחד עם השני, ואני שומר על קשר עם כולם".

"המשפחה שלי תמכה לאורך כל הדרך, בירכה ועודדה, במשפחה אנחנו 3 ילדים ובת, יש לציין שרבים מהקרובים שלי התגייסו לצה"ל".

סמ"ר לורנס: "למדתי בבית ספר עמל הטכנולוגי והרחבתי מגמות מחשבים ותקשורת, כשסיימתי תיכון ישר הלכתי ללשכת הגיוס בהתחלה רציתי להתגייס למשמר הגבול, בעת שחיכיתי לתשובה, קיבלתי הצעה להתגייס ליחס"ר ומאז אני פה".

סמ"ר לורנס: "בגדס"ר הבדואי לוחמים מקצועיים ומיומנים, שעומדים בכל משימה, ועושים את המוטל עליהם בצורה הכי טובה שיש".

"אני בקשר מעולה עם המפקדים, וכל בעיה שאני מעלה מטופלת מיד, ביחס"ר כולם שווים ביחס, לא מבדילים בין חייל לאחר. אני אמור להשתחרר באוגוסט 2019 , אני רוצה לחתום קבע ומתחיל תהליכים לגיוס למשטרת ירושלים".

סמ"ר לורנס: "את הליך הגיוס בקרב הנוצרים התחיל האב גבריאל נדאף ומאז רבים התגייסו לצה"ל, יש לי הרבה חברים נוצרים שהתגייסו ואחרים שכבר השתחררו מהצבא. מאז שהתגייסתי אני מסתובב בעירי נצרת על מדים, מגיע לבסיס וחוזר הביתה, כשאני על מדים".

סמ"ר לורנס: "אני רוצה לאחל לכולם בהצלחה, שתמיד יאמינו ולא יוותרו, כי אני מאמין שלכל התחלה יש סוף".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים