עאמר "אין מקום למשפחות פשע בדאלית אל כרמל"

מחזיק תיק הביטחון ותיק הנוער במועצת דאלית אל כרמל עאמר חסיסי בראיון לפורטל הכרמל מתייחס לרצח דניאל חלבי ז"ל, "בכפר אנחנו עוד לא במקום שצעירים וצעירות בבריכה משותפת, אנחנו יודעים שהרבה מקרים של פשיעה מתרחשים בידי אנשים שהם לא תושבי דאלית אל כרמל".

03.06.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

עאמר חסיסי רצח בחברה הדרוזית

 

עאמר חסיסי: "לגבי הרצח של דניאל ז"ל, המקרה קשה והתוצאה טרגית, ויכוח לא צריך להגיע לרמות כאלה של אלימות, אנחנו צריכים לנקוט בצעדים חריפים כדי למנוע מקרים כאלה בעתיד. הישוב דאלית אל כרמל לא ישוב אלים, הצעירים של דליה אינם אלימים, החברה בכפר פעלה נכון, כשהגיבה נגד האלימות, אלימות היא דבר שאינו מתכונות החברה בדאלית אל כרמל".

עאמר חסיסי: "הרקע לפעילות חריגה של צעירים, זה מה שבינו לבינה, למרות שאנחנו בחברה מודרנית עדיין בנושא הזה נמצאים במקום אחר, הצעירים שלנו מחוברים לרשתות החברתיות ויודעים מה שקורה מסביב, אבל עדיין הנושא של מה שבינו לבינה, לא התפתח נכון, הצעירים רוצים להוכיח שהם גברים, ולצערי הרב לפעמים זה גורם לויכוחים מיותרים ולתוצאות טרגיות".

עאמר חסיסי: "בשנים האחרונות, כל היחידות שלנו קבלו הצטיינות בתפקוד שלהם, הורדנו את רמת העבריינות כמעט לאפס בישוב, לצערי הרב התקרית האחרונה הייתה יכולה להתרחש גם ביקנעם ובחיפה אם אותה קבוצת אנשים הייתה נפגשת שם".

עאמר חסיסי: "מי שביצע את הרצח הוא לא תושב דאלית אל כרמל, הוא זר שמתגורר בישוב אחר, אנחנו יודעים שהרבה מקרים של פשיעה מתרחשים בידי אנשים שהם לא תושבי דאלית אל כרמל, אנחנו יודעים על זרים שבאים ומתגוררים בדאלית אל כרמל שהם עבריינים ופועלים בניגוד לכל הנורמות החברתיות, המשטרה מטפלת בהם".

עאמר חסיסי: "אנחנו לא יכולים לכלול כל הזרים ולא יכולים להוציא אנשים מבתים, כי תושבים בדליה השכירו להם, לכן אנחנו פועלים לאתר אנשים שבאים להתגורר בדליה ועוקבים אחריהם, אנחנו לא נרשה למשפחות פשע לעשות מה שהם רוצים בדאלית אל כרמל, לשום משפחת פשע לא תהיה דריסת רגל בדאלית אל כרמל".

עאמר חסיסי: "דאלית אל כרמל לא מוכנה עדיין שיהיה לה בריכת שחייה משותפת לצעירים ולצעירות, אנחנו לא שם, בריכה משותפת דבר שהיה צריך להימנע מראש, המקרה של הרצח נחקר ומורכב, לא אכנס לפרטים מאחר ויש צו איסור פרסום, אבל התוצאה כואבת וטרגית, איבדנו צעיר בן 18, ואני משתתף בצער המשפחה".

עאמר חסיסי: "אנחנו עושים פעילות עם הצעירים ומנסים לשלב ולקדם את הדברים כדי להשתלב במודרניות בצורה נכונה, לצעירים אני אומר לכוון את האנרגיות שלהם לדברים חיוביים, תלכו ללמוד להשכיל ולעבוד, תחלמו ותגשימו חלומות".

 

פורטל הכרמל

תגובות

13. עדואן לפני 12 חודשים
תוצאי את ראש מועצת גולס שרצח נראה אותך חכם
12. صافي לפני 12 חודשים
تجارة رخبصة
11. داهش نصرالدين לפני 12 חודשים
الحق في أيدك
10. בנת אלבלד לפני 12 חודשים
דלית אל כרמל בלב שלי
9. סוקרטס לפני 12 חודשים
עאמר ראיון טוב המשיך כך החשוב מכל החינוך בכפר
8. אייל לפני 12 חודשים
מצחיק
7. עמיר סלאמה לפני 12 חודשים
נכון
6. עדי לפני 12 חודשים
נמאסת
5. דילאווי1 לפני 12 חודשים
الله
4. דלאוי לפני 12 חודשים
עאמר אתה גבר אמתי
3. חלבי לפני 12 חודשים
עאמר
2. מן הישוב לפני 1 שנה
הכל דיבורים
1. אמיר לפני 1 שנה
אלימות

מומלצים