עו"ד שירלי אלמוג בשליחות אלוהית

לסיפור המיוחד של שירלי אלמוג שבגיל צעיר קיבלה השראה מבורא עולם ולא עשתה בה שימוש והגיעה למשברים אז נזכרה שיש בידיה שליחות שיש לממשה, היום היא מתקשרת ומטפלת הוליסטית שעוזרת לחברה, שירלי "ה' הוא של כולם באמונה ניתן לרפא כל מחלה בגוף".

02.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עו"ד שירלי אלמוג בשליחות אלוהית

 

שירלי מנוחין אלמוג, בת 45 נשואה ואם לארבעה. עו”ד בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, יועצת זוגית ומגשרת, מרצה ומנחת קבוצות בשיטת H.T.T שפיתחה.

עד היום שירלי הוציאה לאור 4 ספרים לריפוי עצמי, מדריך ליצירת מציאות בשיטת H.T.T בנוסף ספר מדריך להתפתחות רוחנית בשיטת H.T.T, ספרי הדרכה להעצמה וצמיחה רוחנית שנשענת על סודות מהתורה.

שירלי בגיל צעיר אבדה את אחיה שהייתה מאוד קשורה אליו, שם זה התחיל במשבר אישי, באותו זמן שירלי קיבלה את המסר ואז התחילה ללמוד ולכתוב ולתת פרשנות.

שירלי מעידה על עצמה כשליחה ומגשרת בין בורא עולם לבני אדם, היום יש הרגשה וככה זה נראה שהכל שייך רק לדתיים, הם שולטים בכל, אני אומרת שהשליחות שלי להנגיש את הרוחניות היהודית לכל אדם, כי לכולנו אלוהים אחד, כל אחד קורא לדת שלו בשם אחר ולכן יש מלחמות בין אנשים, אני אומרות שבורא עולם נמצא בכל אחד מאיתנו וצריך רק לדעת להתחבר אליו".

לקחת את הצד הרוחני ולטפל בו בצורה נפשית, זה יכול לפתור כל בעיה אם יודעים לעשות את זה נכון, כי אם אנחנו נשתמש בנפש שלנו נוכל להתגבר על כל מחלה אצלנו בגוף, אבל צריך לדעת להאמין באלוהים והיכולות שלו.

לגבי נגיף הקורונה הפרשנות של שירלי שהמגיפה הגיעה משמים כדי לעצור את העולם, להסתגר בבתים ולתת מנוחה לאדמה כדי לתת לאנשים לחשוב שאם לא נתעורר מהר נאבד את הכל. ואם הפעם לא נלמד יכולה לבוא מכה יותר גדולה.

הספרים של שירלי עוסקים בהקניית העקרונות לעיצוב המציאות האישית, טכניקות פעולה, התחברות לכוחות הבריאה הקוסמיים ולכוחות שנמצאים בכל אחד מאיתנו, וגם בעיצוב המרחב הפנימי, איתור ותיקון פגמים באישיות ועיצוב מחדש, קבלת אחריות אישית על החיים ועל ההחלטות שלנו, שינוי ועיצוב מחדש של המרחב הפנימי.

טכניקת H.T.T, שפותחה על ידי שירלי מנוחין אלמוג מתוך ספר בראשית המקראי, היא ייחודית ובלעדית ומלמדת שהאדם, הבורא והבריאה הם אחד וכי כל אחד הוא הבוחן הנבחן והמבחן בעת ובעונה אחת.

שירלי מנוחין אלמוג: “רובנו מחפשים להיאחז במקור כוח בעתות מצוקה: אנו נזכרים להתפלל ולבקש עזרה כשאנו פוחדים או במצוקה, אז נוצר חיבור למקור כוח בלתי מוגבל ואנו מוצאים מזור ועזרה. בעתות רווחה כולנו שוכחים את העוצמה שבחיבור הזה, בפנייה הזאת לעזרה ואת העזרה שקיבלנו כשביקשנו. העבודה שעלייך להשקיע כדי להתפתח וליצור לעצמך את המציאות היא ממשית. לא די בקריאת המדריכים. עליכם לקרוא, להפנים ולהטמיע: מדובר ברעיונות חדשים, בזווית הסתכלות אחרת שעלולה לעורר מעט התנגדות פנימית, בהתאם למערכת האמונות שאתם אוחזים בהם, ואז, לרצות ולהתחייב למסע להתפתחות אישית כלפי עצמכם”.

ניתן לפנות לשירלי באמצעות מייל: shirleyalmoglaw1@gmail.com, או בטל 0525258022

תחקיר של רחל אבידר אבודרהם שדרנית ומשווקת תוכניות ברדיו טלוויזיה לב העיר ארצי עולמי, עיתונאית במערכת פורטל הכרמל והצפון לקידום עסקים  קטנים וגדולים  0527976220

 

שירלי אלמוג רוחנית בשיטת ה HTT

תגובות

4. אישה חזקה לפני 1 חודש
אל תתיחסי למספר 2 הוא טמבל
3. רחלי א. לפני 1 חודש
למה בולשיט
2. דליה לפני 2 חודשים
בולשייט
1. עידן הרוחניות לפני 2 חודשים
שירלי אלמוג..מכוחות האור והשלום

מומלצים