עלאם נסראלדין מצטיין בזכות

רב כלאי עלאם עבד נסראלדין בן 36, קצין מודיעין בבית סוהר איילון, נשוי לענת ואב לשני ילדים ראווי וריאן, תושב דאלית אל כרמל, שסיכל החדרת סמים לכלא איילון באמצעות רחפן, על זה הוא קבל אות מצטיין ביטחון הפנים.

24.01.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עלאם נסראלדין מצטיין בזכות

עלאם עבד נסראלדין בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה ומשאבי אנוש, ותואר שני בביטחון לאומי, עובדה מזה שנים רבות בשירות בתי הסוהר, ומילא תפקידים מרכזיים.

עלאם אחד ממאות רכזי המודיעין בבתי הסוהר בישראל, הוא מקבל את אות מצטיין ביטחון הפנים על עבודתו והיכולת שלו לזהות ולמנוע מקרים חריגים, במקרה הנ"ל בחודש ספטמבר האחרון, עלאם הצליח למנוע החדרת סמים לכלא באמצעות רחפן.

עלאם אחד מ31 מצטיינים מהמשטרה שירות בתי הסוהר כבאות והצלה שקבלו אות מצטייני ביטחון הפנים.

נשיא המדינה ראובן ריבלין והשר לביטחון הפנים גלעד ארדן העניקו את האות ל-31 המצטיינים

בנוסף השתתפו בטקס ממלא מקום מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן, ממלא מקום נציב שירות בתי הסוהר (שב"ס) גונדר אשר וקנין, נציב כבאות והצלה רב טפסר דדי שמחי וראש הרשות להגנת עדים אבי נוימן.

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן: "יש לנו על מי לסמוך! החשיבות הדרמטית של המשרד לביטחון הפנים מומחשת בסיפורי המצטיינים שמצילים חיי אדם בכל יום.

בשנים האחרונות עשינו דברים גדולים לחיזוק ביטחון האזרחים: בלימת גל הטרור בירושלים, הגדלת הנוכחות המשטרתית במרכזי הערים, התמודדות עם גל שריפות וההצתות באפס נפגעים ועוד.

תחושת הביטחון בישראל הגיעה לרמות הגבוהות בעולם! זה בזכות משרתי כוחות ביטחון הפנים והחיזוק שהם קיבלו בשנים האחרונות".

נשיא המדינה ראובן ריבלין: "תהיה זו טעות לתאר את האנשים היושבים בחדר זה אך ורק כחומת מגן מפני העבריינות. מערך ביטחון הפנים, על כלל אגפיו, עומד היום בחזית המאבק בטרור, במאבק המתמשך באלימות ובפשיעה פלילית, במערך לוחמי האש ובתוך חומות בתי הסוהר. רק במהלך השנה האחרונה לחמו שוטרי ישראל כתף אל כתף לצד חיילי צה"ל אל מול איום הטרור מרצועת עזה".

הנשיא ראובן ריבלין התייחס לביקורת אליה חשופים הארגונים השונים ואמר: "המשרד לביטחון הפנים הוא חלק מהרשויות האמונות על אכיפת שלטון החוק. אכיפת החוק איננה תפקיד נעים. משמעה לפעמים להפעיל כוח כנגד אזרחי המדינה, לא נגד אויב זר. פעמים רבות מדובר בסיטואציות בלתי אפשריות. זו משימה מורכבת ועדינה עליה אתם מופקדים, מתוך אמונה מלאה בכך שתבצעו אותה על הצד הטוב ביותר".

מדברי מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן: "למצוינות פנים רבות וביטויים שונים, אך אין חולק כי עשייתם של המצטיינים היא הערובה לקיומה המתוקן של החברה, היא המפתח לאיכות החיים במדינה, עליה נסמך הביטחון האישי של האזרחים. לכל אחד מהמצטיינים סיפור הצטיינות משלו, אבל הרוח המשותפת לכולם היא רוח של מסירות, מקצועיות ואחריות, המהווה השראה לאינסוף משימות שונות ומגוונות. מדובר בחבורה חדוּרת שליחות, שיודעת שעל כתפיה מונחים הגורל של אנשים רבים ודמותה וערכיה של החברה והמדינה".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים