ענבל חלבי רופאת ילדים הגיעה לדליה

ד"ר ענבל חלבי משלבת את מקצועה עם אהבת ילדים ומעתה תטפל לא רק בשני ילדיה הפרטיים אלא גם בכלל ילדי דלית אל כרמל המבוטחים בכללית, במהלך התמחותה ד"ר ענבל עסקה במחקר בנושא סוכרת סוג 1 בילדים, לפרטים

14.03.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ענבל חלבי רופאת ילדים הגיעה לדליה

צילום דוברות כללית

 

לראשונה רופאת ילדים אישה מדלית אל כרמל, עם כניסתה של ד"ר ענבל חלבי למרפאת כללית בדלית אל כרמל

ילדי דלית אל כרמל המבוטחים בכללית יקבלו מעתה שירות משודרג על ידי רופאה מצטיינת, בעלת מומחיות שהיא גם אישה וגם תושבת המקום: ד"ר ענבל חלבי.

היא תושבת דלית אל כרמל, בת 32 וכאמור נשואה פלוס שניים, סיימה בהצטיינות את הפקולטה לרפואה בטכניון, היא התמחתה ברפואת ילדים בבית חולים כרמל מקבוצת כללית.

במהלך התמחותה עסקה גם במחקר בנושא סוכרת סוג 1 בילדים, אותו הציגה בכנס האנדוקריני הישראלי בירושלים, שם הוענק לה פרס על מחקר קליני מצטיין. בהמשך הציגה אותו בכנס אנדוקריני בין לאומי שנערך באינסברוק שבאוסטריה. תחום זה מרתק אותה והיא מתעדת בהמשך לעשות התמחות על באנדוקרינולוגיה ילדים.

היא מעידה על עצמה כי התכונות הבולטות שלה הינן אנושיות, שאפתנות, שקדנות, אחריות והמון רצון לפתח ולקדם ולתרום לחברה והן שהובילו אותה למקצוע הרפואה וההצטיינות בו. היא מאמינה כי בעזרת כוח הרצון ודבקות במטרה ניתן להגשים חלומות, כפי שעשתה היא.

היא שואפת לפתח את נושא בריאות ורווחת הילד בכפר מגוריה, בדגש על אורח חיים בריא כבסיס חשוב לבריאותם ורווחתם העתידיות כמבוגרים.

בשיחה עמה היא מדגישה כי היא מאד אוהבת את המקצוע שלה, אוהבת ילדים ונהנית לעבוד עמם. בעבורה, היא מדגישה, כל ילד הוא עולם ומלואו,  מיוחד בסיפור שלו ובדרך שלו ויש לזכור כי ילד איננו מבוגר קטן ובהקשר זה היא מצטטת את שירו של יהודה אטלס מתוך הספר "והילד הזה הוא אני": "אנשים זרים שאני בכלל לא מכיר - ממקומות אחרים וגם פה מהעיר - הייתי רוצה שידעו כולם שיש ילד אחד בעולם והילד הזה הוא אני".

ד"ר חלבי מחליפה את ד"ר רים דיאב שתמשיך לתת פעם בשבוע שירות בתחום אבחון קשב וריכוז.

 

תגובות

6. אימא לפני 11 חודשים
אולי תשכנעי את הצעירות ללדת
5. דלאוייה לפני 11 חודשים
אחלה אנשים
4. בת לפני 11 חודשים
את השראה לנשים שלנו
3. מנאל לפני 11 חודשים
ברכות המון בהצלחה
2. מדליה לפני 11 חודשים
לא מכיר אותה
1. חלבי לפני 11 חודשים
כל הכבוד בהצלחה

מומלצים