פיראס וראמה חלמו להיות שוטרים

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ביקרה בכפר כנא והפתיעה הבוקר את פיראס חטיב, צעיר עם תסמונת דאון, ואת ראמה טאהה, בת 10 הסובלת מנכות ונעזרת בכיסא גלגלים לאחר שרגליה נפגעו בתאונה משער חשמלי.

25.12.2018 מאת: פורטל הכרמל
פיראס וראמה חלמו להיות שוטרים

צילום דוברות המשטרה

השניים חלמו להיות שוטרים ופיראס אף נוהג להגיע לתחנת המשטרה לפחות פעם בשבוע להצדיע לשוטרים ולצפות בפעילותם.

השוטרים בתחנה שחלומם של השניים נגע בליבם, גייסו למשימה את ניידת המשאלות של משטרת ישראל והגיעו עמה הבוקר לביתם של פיראס וראמה בכפר, הלבישו אותם במדי שוטר חדשים ומיד ניגשו למשימת הסיור בניידת המיוחדת, הכוללת בתוכה התקנים משטרתיים שונים ומגוונים כגון אורות משטרה, מערכת קשר וכריזה ועוד, פיראס אף התלהב מהכינוי שלו בקשר "קפטן פיראס".

עם הגעתם לתחנת המשטרה בכפר כנא, פעלו השניים יחד עם חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי וסייעו להם לפענח זירת עבירה,  בנוסף פעלו בליווי כלב משטרתי לאיתור אמצעי לחימה, סייעו לחבלני המשטרה בטיפול בחפץ חשוד והתאמנו בירי כדורי צבע. את היום המרגש חתמו פיראס וראמה בארוחת צהריים ושיחה אישית עם מפקדת התחנה שבסיומה העניקה להם שי.

שוטרי התחנה ציינו, "זה היה מרגש מאד לראות את הבעות השמחה וההפתעה של של פיראס וראמה, זוהי זכות שלנו להעניק חוויה ייחודית שאין כמותה בשום מקום אחר, ומבטי השמחה וההנאה של פיראס וראמה הם התגמול הכי טוב שאנו יכולים לבקש בחזרה."

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים