קרם משרף הלבונה מרענן ומעכב הזדקנות העור

האחות אמירה מראד מחורפיש מביאה נוסחה טבעית של קרם ושפתון שמן שמחייה עור יבש, קרם בעל השפעה מהירה, מה שנותן להרגשה של חיים יפים, השרף שמגיע מעצי הלבונה, שגודל בתימן, סומליה ואתיופיה, צריך להקשיב ולנסות, כדי להבין איזה פלא עושה המוצר של אמירה.

02.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
קרם משרף הלבונה מרענן ומעכב הזדקנות העור

 

אמירה שעובדת קשה להביא את הנוסחה המוצלחה של הקרם והשמן, היא עובדת על זה כבר הרבה זמן ועכשיו היא יכולה להתגאות ולהגיד יש לי מוצר שאין אותו באף מקום ובעיקר עשוי מחומרים טבעיים בלבד.

 

השרף שהופיע בכל מני פולחנים דתיים בכל הדתות, הוא העניק רוגע וריח מעולה למקומות קדושים. הקרם והשפתון והשמן שמציעה אמירה בא בעיקר מהשרף של עץ הלבונה, השימוש בקרם ובשמן קל, החומר לא דביק ובעיקר נספג מהר בעור, מוצר שיתן הרגשה מרעננת ומרגיעה, עד היום מאות השתמשו בהצלחה וממשיכים לדרוש את המוצרים של אמירה.

 

בחומרים של לובאן ניתן להשתמש מגיל 0 עד 120

 

אמירה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון אומרת:"אני גאה במה שאני מביאה, אני בטוחה שמה שאני מציגה אין לאף אחד, כי כולם משתמשים בחומרים כימיים, אני משתמשת רק בחומרים טבעיים שבאים מהצומח, המשחה והשמן שהמרכיב שלו בא מעצי הלבונה, שגודלים בתימן".

 

אמירה לא במקרה החליטה ללכת לרוקחות טבעית, היא התעוררה יום אחד והשתמשה בנוסחה שהכינה ומאז היא עוזרת להרבה נשים להרגיש מה שהיא מרגישה, ובעיקר משדרת אושר, הרגשה נוחה וטובה ומליאה באנרגיה חיובית לאורך כל היום.

 

אמירה: "אני מאמינה במוצר שלי, יש מלא צמחים ושמנים בעולם, כל המרכיבים שלי והכי חשוב עץ הלבונה שגודל בתימן, שהוא קולגן לעור וקורטיזון לגוף, מדובר במסיכת פנים מדהימה, שמעלימה קמטים ופגמנטציה, מחדשת עור, הלבונה מנטרלת רעלים מהגוף ואפשר לאכול ולשתות אותה, בנוסף מאזנת לחץ דם ומורידה סוכרת, יש לעץ הזה סגולות רפואיות ואני מביאה את הנוסחה שלי לעור יפה ורך".

 

המטרה של אמירה שהיא רוצה להעביר את הנוסחה לדורות הבאים, "הידע הזה שיש לי זה תורם לאחרים. אני מאמינה כשיש חלום צריך לעבוד קשה בשבילו. יבוא היום ויהיה אישור של משרד הבריאות לנוסחה שלי".

 

אמירה מוכנה להופיע בפני כל ארגון או קבוצה, שמוכנה להכיר מקרוב את הנפלאות של הטבע, אולי אתם תהיו מאלה שיעדיפו להשתמש במוצרים טבעיים.

 

למעוניינים לדבר עם אמירה, ניתן להתקשר למספר 0503035064

 

 

היופי של אמירה מראד

תגובות

מומלצים