שוד בביתם של יוסף ולינדה חסון בדליה

ההרגשה המעורערת ואי הביטחון במרחב של הבית בכפר זו תופעה חדשה שלא מוכרת לאוכלוסיה הדרוזית בכרמל, שוד וביזה זה היה לפני קום המדינה, הסיפור העצוב והקשה של יוסף ולינדה חסון תופס כפר שלם בהלם, קב"ט המועצה נסר מרגיע, יוסף ולינדה מאוד כואבים ומתריעים על אוזלת היד, סרטון

08.05.2020 מאת: חסין חלבי
שוד בביתם של יוסף ולינדה חסון בדליה

 

גל של גניבות מבתים בשכונת חלת אלאעוואר בדאלית אל כרמל, שככל הנראה מדובר בחוליה בת שלושה אנשים שפועלים באותה שכונה ובאותה שיטה.

בביתם של יוסף ולינדה חסון בשכונה, הגנבים נכנסו בצורה גסה לאחר ששברו את אחת הדלתות האחוריות ונכנסו לחדר שינה, עקרו את הכספת, חיפשו בארון ובשידות ואחרי זה עקרו את ה DVR של המצלמות ויצאו עם השלל מהבית מבלי שאף אחד יראה.

יוסף ולינדה שהיו בביקור משפחה נדהמו לגלות שגנבים ביקרו בזמן שלא היו בביתם וגרמו לנזק לרכוש ובעיקר טראומה אישית כולל נזק לשני הכלבים הקטנים שהיו בבית בזמן הגניבה.

חוקרי המשטרה אספו ראיות מהזירה בשלב זה לא ניתן לפרסם פרטים על החקירה.

קב"ט מועצת דליה נסר נסר אלדין שביקר בזירה מספר פעמים ועמד קרוב למשפחה אומר לפורטל הכרמל והצפון :"אנחנו עושים הכל שהמצב הזה לא יחזור על עצמו, אנו עדים לתקופה לא שגרתית במיוחד בזמן משבר הקורונה, אבל אנחנו סומכים על פעולת המשטרה שתעשה את עבודתה ותתפוס את הגנבים".

יוסף במסר לתושבים אומר:"לא להיות אדישים להתחבר אחד לשני ולפעול בקבוצה אחת למען השלום והביטחון האישי של כל אחד ואחד מאיתנו, אני רוצה להודות לכל האנשים שהתקשרו וטרחו לבקר ולשאול לשלומנו".

לכל הדברים בסרטון

 

יוסף ולינדה חסון

תגובות

6. גל לפני 20 ימים
כואב הלב
5. עדואן לפני 24 ימים
למס' 4
4. מהשכונה לפני 25 ימים
כולם יודעים מי הגנבים כולל המשטרה
3. משמר אזרחי לפני 25 ימים
הפתרון..משמר אזרחי פעיל והתנדבות התושבים..
2. אני לפני 25 ימים
מצב עגום
1. נורא ואיום נכשלתם ובגדול לפני 25 ימים
דלית אל כרמל

מומלצים