שוטרות ותורמות לחולות סרטן

במסגרת פעילות ערכים המתקיימת בהכשרות השונות במשטרת ישראל, המכללה הלאומית לשוטרים ועמותת זכרון מנחם יצאו במבצע התרמת שיער עבור חולות סרטן, במבצע לקחו חלק שוטרות שתרמו למען הקהילה, רס״ר שני שי סגרה מעגל אישי.

09.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שוטרות ותורמות לחולות סרטן

 

בימים האחרונים המכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש פתחה את שעריה לשוטרות ותורמות נוספות שלקחו חלק במבצע מיוחד לתרומת שיער לנשים חולות סרטן, בשיתוף עמותת "זכרון מנחם".

הרעיון נולד כיוזמה של חניכי וסגל קורס "יסוד סייר" במכללה, שביקשו לשמח חולות סרטן, במסגרת פעילות ערכים המתקיימת בהכשרות השונות במשטרת ישראל. במסגרת פעילות זו, פועלים השוטרים כל השנה למען הקהילה במגוון פעילויות חינוכיות.

למבצע הוזמנו ספרים מקצועיים, שדאגו לתספורות ללא תמורה לתורמות וכן בוצעה הסברה ופרסום ברבים מטעם חניכי וסגל המכללה בבתי ספר, מרכזים שונים, בכדי לעודד השתתפות ולגייס תורמות רבות ככל שניתן למטרה נעלה זו. עד כה נתרמו במבצע זה שנערך במכללה הלאומית לשוטרים 65 צמות שיער למען נשים חולות סרטן.

רס"ר שני שי, מסגל המכללה הלאומית לשוטרים, שמכירה מבית את הנושא ולקחה חלק במבצע ההתרמה החשוב סיפרה: "אני גאה ושמחה לקחת חלק במבצע מסוג זה.  מבחינתי מדובר רק בשיער, אך הידיעה שאני שותפה לעשייה מרגשת וחשובה זו שמשמחת נשים שבאמת זקוקות לשיער, גורמת לי לתחושה נפלאה. גם אני תרמתי את הצמה שלי. אני יודעת ומבינה מה זה שיער בשביל אשה שעוברת טיפולים ואני זוכרת בתור נערה את אמא שלי ללא שיער".

מבצע זה מצטרף לרבים אחרים, המתקיימים במשטרת ישראל ובמכללה הלאומית לשוטרים תדיר ומייצגים את הערך החשוב של תרומה והתנדבות בקהילה של שוטרי ושוטרות משטרת ישראל בכל ימות השנה.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים