שוטרת מחוף הביאה למעצרם של 25 חשודים פדופיליה ברשת

סוכנת המשטרה הסמויה התחזתה לילדה בת 13 מחיפה והביאה הבוקר למעצרם של 25 חשודים בעבירות פדופיליה ברשת מכל רחבי הארץ

18.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שוטרת מחוף הביאה למעצרם של 25 חשודים פדופיליה ברשת

צילום משטרת ישראל

שוטרת כבת 25 התחזתה במהלך החודשים האחרונים ברשת לילדה בת 13, במסגרת חקירה סמויה שניהלה היחידה המרכזית של משטרת ישראל, כאשר הבוקר בתום איסוף הראיות הנדרשות כנגד החשודים, ניתן האות למעבר לשלב הגלוי, עם מעצרם של 25 חשודים בעבירות מין ברשת.

בתוך כך, השוטרת קבלה במהלך פעילותה הסמויה ברשת, פניות מעשרות גברים אשר שתפו אותה עפ"י החשד במסרים ותכנים בעלי אופי מיני, לרבות תמונות, סרטונים והתכתבות באמצעות תוכנות שונות בליווי מצלמות רשת , לצד דרישתם ממנה שתבצע מהלכים מיניים בעצמה, וזאת כאשר היא מדגישה בפניהם "שהיא רק בת 13.

יתרה מזאת , השוטרת הפצירה והדגישה בפני החשודים, כי היא בת 13, ללא ידע או ניסיון מיני, מתביישת ונבוכה, אולם כל אלה לא הפריעו לאותם חשודים להמשיך עפ"י החשד וליצור עמה קשר במטרה לשכנע אותה לבצע פעולות בעלות אופי מיני מול מצלמת הרשת ובכלל.

כאמור, השוטרת פעלה כסוכנת סמויה בליווי מקצועי והדרכה של חולית הסוכנים במחוז ויחידת הסייבר בימ"ר חוף, כאשר הפעילות בוצעה באופן סמוי ממקום שעוצב במיוחד עבור הסוכנת, כחדר "ורוד וילדותי", כך שפעילותה המשטרתית לא תיחשף, לא תעורר חשד ותאפשר את איסוף ותיעוד הראיות באופן מקצועי.

הבוקר, המשטרה עצרה בעת ובעונה אחת 25 חשודים מכל רחבי הארץ בחשד לעבירות האמורות ובהמשך היום יובאו לדיון בבימ"ש השלום חיפה, בהתאם לצרכי החקירה ולמען שלום הציבור, בבקשה להאריך את מעצרם.

 

 

תגובות

מומלצים