שייך מתעב "שזה לא יהיה עוד תיק במשטרה"

לאור גניבת רכב ממתחם קניון אמין כיוף בעוספיה ע"י שני אלמונים, שייך מתעב כיוף רואה בזה פגיעה אישית בו ובכבודו, מתעב בשיחה לפורטל הכרמל והצפון "מעולם לא קרה דבר כזה, לא יכול להיות שאדם שהשאיר אוטו פתוח יבואו ויגנבו בצורה כזו, על המשטרה למצוא את הגנבים".

11.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

מתעב כיוף על גניבת הרכב מהעסק

 

גניבת הרכב בשעות ערב ממתחם אמין כיוף בעוספיה תפסה את כולם לא מוכנים לתופעה המוזרה הזו, שמתקבלת בתדהמה ובהלם, כי בעבר לא היו כאלה מקרים בכפר.

שייך מתעב כיוף שהוזעק בשעת ערב לעסק, חשב בהתחלה שזו מתיחה, ואז פגש את בעל הרכב שלא האמין שדבר כזה קורה לו בבית, בעת בדיקת המצלמות, התגלה האירוע החריג במינו, של שני צעירים שמגיעים לחניון הקניון, עולים לאוטו ונוסעים במהירות.

שייך מתעב כיוף: "דבר כזה לא יכול להתקבל על הדעת ואסור לעבור על זה בשקט. על משטרת ישראל למצוא את הגנבים ולהעמידם לדין ולא לשים עוד פרשה על המדף".

שייך מתעב כיוף: "אזרחים חייבים לשים לב לכל פרט ופרט ולהתנהג בחשדנות בכל מקום, אפילו הבטוח ביותר, כנראה שאנחנו נמצאים בזמנים שלא התרגלנו אליהם".

מהפרשה הזו עולים הרבה שאלות, מדובר ברכב שאינו חדש, התזמון של המקום והגניבה מעלים הרבה שאלות, שייתכן שהרכב הזה ישמש לפעילות פליליות בשבועות הקרובים, מי היה מסתכן וגונב רכב בצורה בה נגנב הרכב?.

כזכור בעוספיה בשנה האחרונה נרשמו מספר מקרים חריגים של ירי לעבר בתים, הנחת מטענים ושריפת רכבים, גם נגד אנשים בכירים בשירות הציבורי והביטחוני, חשוב לשים לב לנקודה הזו של גניבת הרכב.

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. نعيمة عماشة לפני 6 חודשים
ما حكَ جلدكَ مثل ظفرك فتولى أنتَ جميعَ أمرك!
1. הלב איתך שיך לפני 6 חודשים
מסוכן מאוד

מומלצים