תלונה במחש נגד המפכ"ל קובי שבתאי

זוהדי מאדי אביו של השוטר נעים ז"ל שנרצח בתחנת המשטרה בעכו, הגיע למשרדי מח"ש בחיפה והגיש תלונה נגד מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי שלטענתו שיקר בחקירתו לקשר רב השנים עם משפחת הרוצח טויבי, "לא יכול לצפות משוטרים זוטרים שיגידו אמת אם המפכ"ל משקר".

25.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תלונה במחש נגד המפכ"ל קובי שבתאי

 

מאז ה-18 לפברואר 2021, בשעת לילה בה נורה ונהרג בתחנת המשטרה בעכו שוטר מג"ב בשירות חובה תושב ג'וליס נעים מאדי ז"ל, זוהדי אביו לא נח עד שכל האמת תצא לאור.

 

ב 10/03/2021 בבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש כתב אישום נגד שוטר מג"ב אפיק טויבי בגין המתה בקלות דעת ועבירות נוספות של שיבוש מהלכי משפט, איומים, מעשה מגונה ועוד.

 

המקרה הטרגי של ירי ע"י אחד החברים שמשרתים ביחידה עם נעים, נתפס בתדהמה כדבר שלא מתקבל על הדעת, התגובה הראשונית למקרה שהועברה מדוברות מג"ב :"בהמשך לאירוע המצער בו נקבע מותו של הלוחם סמ"ש נעים מאדי ז"ל, מפקד משמר הגבול החליט על עוצר אימונים במג"ב למספר שעות אשר יוקדש להדרכה, הסברה, חידוד נהלים והנחיות, ההדרכה תתבצע לכלל יחידות מג"ב, מפקד מג"ב ומשפחת משמר הגבול משתתפת בצער המשפחה ובאבל הכבד בעקבות מותו של הלוחם".

 

זוהדי מאדי אביו של נעים ז"ל: "נעים נרצח בדם קר בתחנת המשטרה, המקום שאמור להיות הכי בטוח עבורו, הרוצח היה חבר של נעים ביחידה, הוא אכל ושתה אצלי כמו כל החברים של נעים ביחידה, נעים כשמו כן הוא נעים הליכות ואציל, ואני יודע על איזה ערכים גידלתי את בני".

 

זוהדי מאדי: "אין סיכו חלילה שהבן שלי ישרוט את עצמו, נעים הוא נינו של המנהיג הבלתי מעורער שייך אמין טריף ז"ל, טרם ההלוויה אנחנו ידענו את האמת ובית המשפט קבע שלא מדובר בהתאבדות ולא בפליטת כדור, כל גורמי המשטרה שנכחו במקום טייחו את הסיפור מתוך כוונה לשבש את מהלכי החקירה".

 

זוהדי מאדי: "אני סומך על מח"ש, אני מאמין שהם יגיעו לאמת, אבל אני דורש הקמת ועדת חקירה חיצונית שתחקור את הרצח של בני נעים ז"ל".

 

נמשיך לעדכן בסוגיה

 

 

פורטל הכרמל

זוהדי מאדי אוגוסט 2021

תגובות

מומלצים