" הצבעת הדרוזים לכנסת ה23 הייתה מחאה "

יוסף נסר אלדין יו"ר התנועה הציונית הדרוזית ויו"ר המועצה היהודית הדרוזית בשיחה לפורטל הכרמל והצפון, על תכנון ובניה ומצב הצעיר והצעירה בכפרים והפתרון המוצע, אופן הצבעת הדרוזים לכנסת ה23 והתמיכה ברשימה הערבית, ועל הדברים של שיח' גריב בגנות שיח' טריף.

14.03.2020 מאת: חסין חלבי
" הצבעת הדרוזים לכנסת ה23 הייתה מחאה "

 

יוסף:"ללא שום ספק ההצבעה של הציבור הדרוזי הייתה הצבעת מחאה, בגלל השגיאות שעשה הממסד הישראלי נגד העדה הדרוזית בנושא חוק הלאום, תקציבים וחוק קמניץ ועוד, ולשם כל ראינו הצבעה גדולה באחוזים לרשימה הערבית המשותפת, מה שלא רואים בכל יום, ההצבעה הייתה להגיד לממסד עד כאן".

יוסף:"בפועל היום הצעיר הדרוזי מקים את ביתו על אדמתו, בהעדר תכנון הוא נדרש לשלם קנסות וכסף רב ולמרות הכל זה לא נגמר, בשל אי קידום ואישור תכניות, בפועל ניתן לאשר את כל התוואי שנבנה עד היום, לעשות קווים ואז מי שיבנה הם יהרסו לו, אבל להמשיך להתקיים בצורה הזו לא יכול להמשיך כך".

יוסף:"אני לא בא לתת ציונים לראשי המועצות, אני מודה שיש לנו חולשה וצריך למצוא פתרון ונגיד אם ראשי המועצות לא תפקדו אז איפה האחריות של המדינה בעניין האזרחים".

יוסף:"לא יעלה על הדעת שבהתנהלות התקציבית בתקציב הממשלה אין סעיף אחד שמדבר על הישוב הדרוזי, זה לא בא בחשבון ולא יתכן הדבר הזה, אף אחד לא רוצה להיות מחוץ לגדר":

יוסף:"לגבי הדברים של שיח' אלגריב בגין שיח' מוופק טריף, אין זכות לאף אחד מכל המדינות הללו להטיח ביקורת בבני העדה הדרוזית בישראל, להפך הם לאורך כל השנים היו זקוקים לסיוע ולעזרה שלנו, שיח' מוופק עזר לרבות גם מבחינה בטחונית לכפר חדר ולמקומות נוספים, זה לא נותן להם את הזכות לדבר בגנותו השיח' עזר ועוזר לדרוזים גם בסוריה".

 

יוסף נסר אלדין בחירות לכנסת ה23

תגובות

11. רמי לפני 20 ימים
מגיב ל 9
10. רפיק לפני 20 ימים
טריף לא מייצג אותנו
9. عسفيا לפני 20 ימים
למס' 7 " הרמקול" של ملفق
8. שלום לכולם לפני 20 ימים
חורפיש
7. למגיב 3 לפני 21 ימים
חוצפן
6. פרג בדר לפני 22 ימים
חורפיש
5. תושב הכפר לפני 22 ימים
דליה
4. דילאוי לפני 22 ימים
תחלס
3. عسفيا לפני 22 ימים
גם ל ملفق طريف אין זכות לתת ביקורת על דרוזים בלבנון וסוריה
2. ריאד מרזוק לפני 22 ימים
אשרך אחי
1. עמיר חלבי לפני 22 ימים
שאלות לאדון יוסף

מומלצים