איתי קרויטרו נבחר ליו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית

מנהיג חדש לתלמידים והנוער בישראל, איתי קרויטרו, תלמיד כיתה י"א ממחוז ומהעיר חיפה נבחר לתפקיד יושב ראש מועצת התלמידים והנוער הארצית!

08.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
איתי קרויטרו נבחר ליו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית

 

לאחר קמפיין בחירות עמוס, התקיימו היום לראשונה בהיסטוריה בחירות דיגיטליות בהן נבחרה הנהגה חדשה למועצה  ביחד עם קרויטרו נבחרו נוספים:

סגנית יושב ראש- יובל גודקר
תלמידת כיתה י"ב מהעיר באר שבע.
דוברת- ליאור בר אל
תלמידת כיתה י"א מהעיר ראשון לציון.
יו"ר הועדה האתית- דורון ניצן
תלמיד כיתה י"א מהעיר רחובות.

איתי בנאום זכייתו: "אני אסיר תודה על היבחרותי לתפקיד ומברך את בעלי התפקידים שנבחרו יחד איתי. הבטחתי בקמפיין שלי ואקיים, נביא את הנוער לשולחן קבלת ההחלטות ונהפוך אותו למודע לכוחו. יש לנו במדינת ישראל מיליון בני נוער שכוחם ימומש השנה ויורגש במלוא כוחו כפי שהיה צריך להיעשות לפני שנים. דרך חשובה ומשמעותית לפנינו".

נמרוד פפרני, יו"ר המועצה היוצא: "זהו יום חג לדמוקרטיה הישראלית! מנהיגות חדשה לתלמידים ולבני הנוער. היום קיימנו בחירות דיגטליות לראשונה בהיסטוריה, נפעמתי לגלות כי גם במקביל למשבר הקורונה ולמגבלותיו הצלחנו להגיע לשיח מכבד ומהותי אשר לב ליבו הוא טובת בני הנוער. לאחר קדנציה מלאה בעשייה משותפת עם איתי קרויטרו היו"ר הנכנס אני מאמין כי הוא יפעל לטובת בני הנוער בכל עת ומאחל לו ולמועצה החדשה בהצלחה רבה!".

ד"ר סער הראל: "אני מבקש לאחל הצלחה רבה לאיתי קרויטרו, תלמיד מחוז חיפה ולנבחרת שלצידו, על בחירתו לכהן כיו"ר מועצת התלמידים הארצית. אני מאמין, כי הפעילות במועצה תאפשר לתלמידים התנסות באזרחות פעילה תוך עמידה על זכויות האדם והאזרח. מעורבותה של המועצה בחיי בית הספר מחזקת את קהילת בית הספר כגוף חינוכי. כמו כן, היא מכינה את התלמידים לחיים בחברה דמוקרטית.בהצלחה להנהגה החדשה בטוחני כי תפעלו לטובת בני הנוער בארץ בכלל ובמחוז חיפה".
 

 

תגובות

מומלצים