אלימות קשה ביסודי א דליה

לא צריך עוד להסתיר אלימות בבתי הספר בכפרים, מה שקרה עם אותם ילדים שרבו יחד ואחד הילדים שלף סכין חיתוך ופצע בו תלמיד אחר, המשטרה, הקב"ט והצוות המקצועי ידעו מאוחר על המקרה, מישהו ניסה להסתיר מעיני כולם.

11.06.2018 מאת: פורטל הכרמל
אלימות קשה ביסודי א דליה

גם כאשר מדובר בתלמידים ביסודי, אסור לעבור על מקרים כאלה בשקט ומחובת מערכת החינוך והמנהלים לערב את כל הצדדים במה שקרה, כי ילד שמסוגל לדקור ולהשתמש בסכין נגד ילד אחר, יכול מחר לדקור בלי לחשוב פעמיים, כתוצאה מהעדר טיפול.

מה שקרה בבית ספר יסודי א' ע"ש חסון ז"ל בדאלית אל כרמל, מריבה שהתפתחה בין מספר תלמידים, בשעת הפסקה, אחד הילדים שלף סכין חיתוך, כיוון לחברו והצליח לפצוע אותו קל, במזל זה לא הסתיים בפציעה יותר קשה.

השאלות רבות, איפה המורים התורנים? ולמה המשטרה וקב"ט המועצה לא ידעו על המקרה מיד? מי ניסה להסתיר את המקרה ?.

בבוקר פורטל הכרמל, התחיל לתשאל ולחקור מה קרה עם הילדים ,ולתדהמתנו גילינו שכאן היה חוסר דיווח לכל הגורמים שהיו צריכים לדעת על המקרה. הילד שנפגע טופל ע"י ההורים.

שוחחנו על המקרה עם כל הקשורים בעניין, ועד ההורים , קב"ט המועצה , מש"ק המשטרה בכפר ואחרים, שלא הכירו את המקרה ולראשונה שמעו על המקרה מאיתנו, חוץ מקב"ט המועצה.

ענישה מידית נגד אלימות היא שמרתיעה, לא הסלחנות, שרגע אחרי שסוגרים ומסתירים מקרה קשה כזה, שוב האלימות חוזרת נגד אחרים.

במחלקת חינוך של מועצת דליה אמרו, שהמקרה דווח לפקחים באותו רגע, רק שכחו למסור, איך יתכן שאף אחד מהאמורים לדעת לא ידע על המקרה ורק אחרי זה נודע להם.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים