אם תרצו תיקח חלק ביום הזיכרון בעוספיה

עידו כרמל רכז לענייני מיעוטים של תנועת אם תרצו הסביר לפורטל הכרמל, מדוע פעילי תנועת אם תרצו, גם השנה יבקרו בבית הקברות הצבאי בעוספייה ביום הזיכרון.

06.05.2011 מאת: פורטל הכרמל
אם תרצו תיקח חלק ביום הזיכרון בעוספיה

עידו כרמל הסביר לפורטל הכרמל, כי תנועתו רואה בקהילה הדרוזית בישראל אבן יסוד חשוב בבניין המדינה והדגיש כי מבינים זאת במיוחד בזמן השירות הצבאי ולצערו, גם בבתי הקברות של צה"ל.

"חשוב לנו להגיע כפעילי התנועה הציונית אם תרצו, ביחד עם חברים, סטודנטים ובני משפחה לטקס יום הזיכרון בעוספיה".

"בנוסף, לתנועת אם תרצו באופן כללי, חשוב לכבד ולחזק את הקשר בין כל אזרחי ישראל הלוקחים חלק בנטל ובמאמץ לשמירה על המדינה".

"התנועה רואה בעמידה יחד, ביום הזיכרון, פעולה חשובה ומהותית" הוסיף מתן פלג רכז מחוז צפון של אם תרצו והזכיר כי אפילו מסניף באר-שבע החליטו השנה להגיע בעצמם אל הטקס בעוספיה.

מבט לתנועת אם תרצו

מתן פלג, עידו כרמל, קובי דנה מעמותת אם תרצו שפועלת באוניברסיטאות בכל הארץ ובחיפה והטכניון, בשיחה לפורטל הכרמל על חשיבות שילוב בני מיעוטים בעמותה.

עידו כרמל מספר על ראש אגף פעילים בעמותת אם תרצו עמית ברק ששירת עם עלם סאבא ז"ל מעוספיה, אחרי מותו של עלם, נולדה לעמית ילדה שקרא לה עלמא ע"ש עלם ז"ל.

תנועת 'אם תרצו' היא תנועת מרכז חוץ פרלמנטרית הפועלת לחיזוק ערכי הציונות בישראל, להתחדשות השיח, ההגות והאידיאולוגיה הציונית, להבטחת עתידם של העם היהודי ומדינת ישראל ולקידום החברה הישראלית אל מול האתגרים שבפניה.

לראיון המלא בסרטונים.

{YouTubeVideo id=911THK4K-vs}

{YouTubeVideo id=GNx9IdyJN2E}

תגובות

5. כרמל לפני 8 שנים
הגיע הזמן להצטרף לתנועה
4. תושב כרמיאל לפני 8 שנים
המשיכו בעבודת הקודש- יישר כח!
3. הערכה! לפני 8 שנים
יהי זכר הנופלים ברוך
2. צעירי דליה לפני 8 שנים
גאווה לאומית
1. תושב לפני 8 שנים
כל הכבוד על היוזמה

מומלצים