אנס חדיד "מאבק ההורים בקופטאן דליה צודק"

יו"ר ועד הורים ישובי אנס חדיד אומר לפורטל הכרמל שלא יתכן שהאולם עוד לא מוכן לאכלוס למרות שכבר מספר פעמים הובטח לנו שכל ההשלמות יסתיימו, אנס "אני תומך בשביתה ואם העניין לא יוסדר נחמיר במחאה".

06.02.2018 מאת: פורטל הכרמל
אנס חדיד

תמונה להמחשה של אנס והועד מיסודי א דליה

אנס חדיד יו"ר ועד ההורים הישובי בדאלית אל כרמל בתגובה להחלטת ועד ההורים חט"ב קופטאן: "אנחנו עם הועד וההורים ומה שהם מחליטים מקובל עלינו, ההחלטה צודקת וכבר שנתיים שלא חל שינוי, למרות שהרבה ישיבות היו בנדון, אני תומך בהחלטת הועד, אני אישית מקווה שהדברים יסתדרו עוד לפני יום ראשון אבל אם הדברים לא יתקדמו יהיו החמרות".

אנס: "האולם נמצא מחוץ לכותלי בית הספר, בגלל זה חייב האולם אישור אכלוס, כן צריך אישור, מי שמעקב את האישור הוא המתכנן".

לדברים שפרסמנו קודם

ועד ההורים של חט"ב קופטאן התכנס בביתה של אימאן ביראני לישיבת חירום, מתוך אחריות ודאגה לטובת התלמידים, מאחר שמזה שלוש שנים ועד יום זה אולם הספורט שמשמש החט"ב אינו כשיר לשמש את התלמידים.

חברי הועד רואים בחומרה רבה את ההתנהלות הלקויה בעניין האולם, ולכן החליטו להכריז על שביתת אזהרה בהתחלה ולתת צ'אנס בנדון לתיקון עבודות באולם, השביתה תתקיים ביום ראשון 11.2.18 בין השעות 8.00- 10.00 

ועד ההורים הודיע על השביתה במכתב שנשלח לראש המועצה רפיק חלבי, מנהלת מח' חינוך חיה ילינסקי, מנהלת בית ספר חט"ב אימאן חליפה, קב"ט המועצה נסר נסראלדין, יו"ר הוועד הישובי אנס חדיד, מנהלת מחוז חיפה והצפון במשרד החינוך ועוד.

תגובות

מומלצים