אנס מנסור:"ברכת פתיחת שנת הלימודים"

יו"ר פורום וועדי הורים במגזר הדרוזי אנס מנסור:"עם פתיחת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה, מבקשים אנו לברך את התלמידים והתלמידות היקרים ולאחל להם שנת לימודים מוצלחת, פוריה ומהנה".

01.09.2019 מאת: פורטל הכרמל
אנס מנסור:"ברכת פתיחת שנת הלימודים"

 

אנס מנסור: "קבלו נא את ברכותינו לפתיחת שנת הלימודים אתם והוריכם כאחד. סבורים ובטוחים אנו כי בשנה זו תפעלו להגביר את הישגיכם, להעצים את ביטחונם בעצמכם ובסביבה שלכם, ובטוחים אנו שאתם אלה אשר יטפחו חברה טובה יותר ונאורה יותר הנשענת על יסודות ערכיים אתנים: ערכי כבוד הדדי, אהבה, סבלנות וסובלנות ותתנהגו לפיהם בכל מעשיכם בבית, בבית הספר ובדרכים".

"אנו נושאי תפילה שתצלח דרככם הן בלימודיכם והן בחייכם בכלל.

לסגל בתי הספר וכל העמלים על הצלחת ילדינו בשנת הלימודים 2019,  קבלו נא מראש את תודתנו והערכתנו. הודות לנתינתכם ולהשקעתכם העתידית בילדינו כפי שהרגלתם אותנו, מי יתן ותזכו לגמול ולחסד תואם לפועלכם ואף יותר. 

עם החזרה לבית הספר מבקשים אנו מכבודכם, לפעול מהר לבחירת וועדי הורים ומועצות תלמידים, בכדי לאפשר להם/לנו מתן שירות יאה ומהיר לתלמידים ולמוסדות החינוך  ללא דיחוי".

"הורים יקרים, מוקירים תודה והערכה לכם, הודות לתמיכתכם והליווי שהינכם מעניקים לתלמידנו היקרים- ילדיכם, ומבקשים כי תמשיכו בהשקעה שאתם מעניקים לילדיכם, תתמידו בתמיכתכם, ובעזרתכם ותתנו להם מניסיונכם ומחוכמת חייכם את התמצית ואת העיקר, תתטעו בנפשם את התקווה ואת האמונה ביכולותיהם, תוך שימת דגש על חשיבות ההתנהגות הנאותה, המנומסת, המשקפת סיוע והתחשבות בזולת תוך מתן דוגמא אישית מופתית. 
 

שנה טובה מוצלחת ומבורכת". 
 

תגובות

מומלצים