בלה אשור לטפל בשורש הבעיה במקור הכאב

בחושיה ידעה בלה איכשהו שלצמחים יש כח ריפוי והרגעה, תמיד סייעה לחברותיה שהתלוננו בפניה על מחושים שונים בגוף, כאב בטן או אחר מייד הציעה והמליצה על הצמחים, המשקה שהכינה תמיד עזר ומאז לא הפסיקו להקיש בדלתה ולבקש עזרתה.

22.06.2020 מאת: רחל אבידר
בלה אשור לטפל בשורש הבעיה במקור הכאב

 

בלה אשור מנערה שמטיילת בשדות ועד להגעתה הלום, מטפלת רב תחומית מזה 30שנים, מחברת הספרים התעוררות, וכן אכילה מודעת, מפתחת ומפיקה מצמחי הארץ, שמנים ארומתיים הכי זכים.

בלה אשור עוסקת בתחומיה השונים שמקבילים ומשלימים זה את זה, עשייתה מתמקדת בעזרה בעיקר לנשים אך גם גברים.

עשייתה מתמקדת בבריאות הגוף והנפש, בלה  גילתה יכולתה הבלתי נדלית, בהיותה נערה צעירה תוך כדי טיולים בשדות הצמחים, סקרנו אותה מאוד, בחושיה ידעה בלה איכשהו שלצמחים יש כח ריפוי והרגעה, תמיד סייעה לחברותיה שהתלוננו בפניה על מחושים שונים בגוף, כאב בטן או אחר מייד הציעה והמליצה על הצמחים, למרבה הפלא ,או שלא מפתיע ,כלל הצמחים, המשקה שהכינה תמיד עזר ומאז לא הפסיקו להקיש בדלתה ולבקש עזרתה.

בלה אז עסקה בפרסום שיווק, היא הגיעה לטיפולים, בדרך לגמרי מקרית, היא בדיוק התגרשה ועברה טלטלה בחייה, וחשבה לעצמה טוב מה עושים עכשיו ? ארבעה ילדים צעירים בבית, ניהול משק הבית, עיסוקה הקודם דרש העדרות ממושכת מהבית, ולא חשבה פעמיים להקדיש עצמה לילדים, אבל צריך להתפרנס.

וכאשר מאמינים באלוהים בבורא עולם אז פונים לקבלת תשובות, בילה שאלה מה אני עושה ואיך ממשיכה מכאן? בלה החלה  להבין ולהרגיש שהיא קיבלה תשובה לשאלה, ולמרבה הפלא בעודה מתחבטת, היו נקישות בדלת ואנשים החלו להגיע לביתה ולבקש את עזרתה, לאט לאט המספרים הלכו וגדלו עד שמצאה את עצמה מטפלת מסייעת לאנשים בדרכים שונות.

מיד החלה לארגן קבוצות, סדנאות, טיפולים בהדמיה, טיפולים בשמנים הארומתיים, למדה עליהם ביסודיות  מרובה, השמנים הם אנטיספטיים, אנטי בקטריאליים, ומרגיעים, ועל כן חשיבות השימוש בהם ,במעלה ראשונה ,בכל טיפול.

מהר מאוד הבינה בלה שהיא הולכת לעסוק בתחום הטיפול לנפש לגוף, כאשר הנפש חולה הגוף כואב ולכן חייבים לטפל בשורש הבעיה במקור הכאב, אקמול לא פותר, רק מרגיע, והדרך הטובה היא לעבוד על הנפש בשיטת הדמיה.

לעיתים אנשים לא יודעים מה מקור הכאב, ממה  הוא נובע באמת, אנו נושאים בחובינו מתחים ישנים מילדות מבגרות ,בתת מודע כעסים, מחשבות, דמיונות, ולא מעלים למודעות עצמית, לא מדברים עליהם, מסתירים, לא נח לנו להתעסק במכאובי החיים, ודוחקים הצידה וממשיכים לחיות כאילו לא ארע דבר, אך אין דבר כזה, הגוף סובל וזועק לעזרה מאותת לנו בכל מיני תחלואות נשימה, כאבי בטן, כאבי ראש, בעיות לבביות, השמנה, עצבים, כעסים ולפעמים לא יודעים מדוע הכעס ועל מה?.

טריגר קטן ולא שייך ממש מאיץ כעסים החוצה,ואלה אלה שגורמים לנזק הנפשי והגוף, לנקות כעסים לנקות זכרונות שנדחקו לתת מודע, כי לא נח לנו לדבר עליהם לחשוב עליהם, אך הם לא באמת נעלמים מחיינו, הם שם, בתת מודע, וחייבים לנקות, ולהציף אותם ולתת להם דרור לשחרר אותם מהחיים כדי שהגוף לא יחלה, במכאובים לא ברורים.

בלה הבינה חשיבות הנפש והגוף ומהר מאוד שילובם של הצמחים המרגיעים תוך כדי טיפול בהדמיה, הדמיה זה אומר ללכת אחורה לילדות ואולי לזכרונות דחוקים מגלגול שונה,שאנחנו לא מודעים אליו ממש בתודעה.

בלה לא אוהבת לדבר על יכולתה האינטואיטיבית המיוחדת, כמו תקשור, היא מעדיפה לעסוק בלעזור מבלי לשים דגש על הנושא, איך וכיצד יודעת ומבינה מה קורה אצל אנשים בגוף ובנפש.

האבחון נעשה דרך הדמיה, התקשור מסייע להיות מדויקת באבחנתה, לזהות מיד את החולי והקושי של המתרפא, שילוב ההדמיה והשמנים הארומתיים אשר פותחו על ידה במעבדה שמתעסקת אך ורק בהפקת שמנים ארומתיים, בלה אשור מעדיפה את צמחי הארץ, על פי רפואת הרמב"ם, בעולם ישנם אלפי צמחים שונים שמשתמשים בהם בקוסמטיקה וברפואה, אך בלה מתרכזת בצמחי הארץ, משום שזה לטענתה חייב להתאים לנו, היכן שגדלנו, באילו אקלים, ועוד רפואת הרמב"ם מעולם לא אכזבה אותה מאז ועד היום, ועל כן חשוב לבלה לעבוד עם השמנים מצמחי הארץ.

הארץ שלנו, ארץ ישראל בורכה במגוון גדול ורחב, למה לא להשתמש בהם?, צמחים אשר מביאים מרפא לכל חולי בגוף, מעל 3000 צמחים שמפיקים מהם את המיטב, מיצוי השמן מתוך הצמח באופן מקסימלי טהור, ללא חומרים משמרים, טהור וזך, מעניק ריפוי מקסימלי שאינו נוגד שימוש בתרופות קונבנציונאליות.

בלה אשור הגדילה ועשתה, כתבה ספרים כמו התעוררות, להעיר אותנו מתרדמת החיים, להבין את הנפש את הנשמה את הגוף, איך הכל מתחבר יחד, ואי אפשר לברוח מהחיים ולהתרפא ללא החיבור המשולש החשוב הזה, ספרה התעוררות אכן המעורר הארצי, מעיר אותנו לאיכות חיים טובה יותר לנפש שלווה שלמה יותר, אז למה אנחנו מחכים ? כשקוראים את הספר שכתוב בשפה קלילה ומובנת, מרגישים במסע חיים ומתחילים לחשוב, אוף, איך לא חשבנו על זה ?.

בלה מביאה אותנו בספר למודעות ,גישור ,וריפוי, את הספר ניתן להשיג בכל רשתות הספרים, סטימצקי, צומת ספרים, אצל בלה אשור באתר, בפייסבוק, בטלפון, תוכלו לקבל מידע על כל צמח וצמח בכתבה בפורטל הכרמל והצפון, אחת מיני רבות שהכנתי באהבה, כי טיפולים כאלה צריכים לצאת לאור בכל דרך אפשרית, זה עוזר וחשוב למה לא לגלות כיצד ולעזור לרבים אחרים, שטרם פגשו את בלה אשור וכשרונותיה הנפלאים,כי כולנו נושאים משאות החיים בחובנו.

כנסו לכתבות עם בלה אשור ושם תקבלו מידע ספיציפי על השמנים, כל אחד ויתרונותיו, סגולות הריפוי ועוד, בעיקר צמח הלענה ארטימיסיה הכתר שבחבורה, טוב גם לחיזוק המערכת החיסונית, למחלות דלקתיות, וירוסים, חיידקים ועוד, בעידן הקורונה חובה להגן על עצמנו.

כמו כן בלה כתבה את הספר אכילה מודעת.

אני רוצה לספר לכם עוד משהו חשוב שגם בלה אשור היקרה התחברה לא מזמן למועדון ABT

לפני כשבוע התארחנו בביתה של איריס קוניפינו, איריס אשה נפלאה מטפלת אף היא בשיטות שונות, אנחנו קבוצה ששייכות למועדון חברים וחברות  מועדון ABT אשר בבעלותה ויוזמתה של הלית שי הנפלאה ,שגם היא הקימה את המועדון בעקבות ארוע מכוער בעבודה, שהבוס דאז אמר במילים אלו "לא יכול לקדם אותך כי את אישה".

מזעזע והזוי,נשמע כמו משהו מימי הביניים, ואף אשה לא אוהבת שאומרים לה מה לעשות ומה לא לעשות, ובוודאי לא לשמוע כאלה דברים פרימיטיביים ולא ענייניים ליכולתה המקצועית, אז כשהבוס העלה את חמתה של הלית, ולא טוב לעשות כך, והחליטה לאחר מחשבות רבות איך למנוע את הבעיה הזו ואת  ההשפלה הזו מנשים אחרות, אז החליטה, לאגד נשים יחד במועדון אחד, רעיון גאוני כשלעצמו, לתת לנשים את הכח והאומץ לפתוח עסק קטן, גדול ,לפי יכולתן להביא עצמן לביטוי, לחופש ללא תלות, להתפרנס בכבוד, ללא השפלות.

הלית פנתה לנשים לבוא להתחבר למועדון, שבעצם מטרתו לתמוך אחת בשניה, להביא לקוחות אחת לשניה, להביא את המקצועיות שלה לביטוי מקסימלי. במועדון החברות, מתארגנים אחת לזמן מה לכנסים, מפגשים כמו אצל איריס קונפינו שארחה אותנו למופת, זה כח נשי, זו קבוצה חזקה, שדואגת לכולן בחברות אמיתית וחזקה,יישר כח בנות יקרות, מזמינה מכאן נשים עצמאיות להתחבר וליהנות מהטבות, מהנחות, מחברות ולקוחות, פעילויות שונות ומגוונות ברחבי הארץ.

הנשים במועדון הן בעיקר יזמיות עצמאיות נפלאות שבעקבות ארועים שונים בחיים כמו בלה. כל אחת מסיבתה עברה שינוי הסבה  מקצועית.

המסר שלי מכאן לא להרים ידיים, נשים תכירו בכח בעוצמה שלכן, אתן יכולות לבד, אבל יש לכן מועדון יזמות צרכנות לקידום נשים עוצמתיות וחזקות כמוכן.

עוד בנושא לדף הפייסבוק

 

תגובות

מומלצים