בנות חט"ב קופטאן מדליה בפרויקט שלום עולמי

חמש בנות מדאלית אל כרמל שלומדות בחט"ב קופטאן חלבי, לקחו חלק במשלחת של פרויקט לשלום של ארגון השלום העולמי, יחד עם עוד משלחות משני בתי ספר מישראל, הבנות העמיקו קשרים בפעילויות חינוכיות ומעצימות לצד חוויות ואטרקציות.

19.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בנות חט"ב קופטאן מדליה בפרויקט שלום עולמי

 

במסגרת מיזם פרויקט לשלום של ארגון השלום העולמי upf - Universal Peace Federation וארגון הנשים הבינלאומי אשר חולש על פרויקטים רבים לקידום השלום העולמי, השתתפו חמש בנות מדאלית אל כרמל מחט"ב קופטאן חלבי במשלחת אשר כללה חמש בנות מבי"ס כפר גלים חוף הכרמל, וחמש בנות מבי"ס אל ביירוני מג'דידה מכר.

כמו כן התלוו אליהן המורות מכל בי"ס , מנהלת ביס אל ביירוני וראשת ארגון הנשים בארץ גב עדי סאסאקי. את התלמידות מחט"ב קופטאן ליוותה המורה לחינוך גופני רותי ישראל.

טרם היציאה נפגשה גב' סאסאקי עם ראשי המועצות וכל אחד מהם תרם את תרומתו הצנועה לטובת המשלחת.

כמו כן קיבלה המשלחת גם תרומות מגורמים חיצוניים פרטיים כגון הכובעים והתיקים שנתרמו על ידי מפעל המעסיק בעלי מוגבלויות ומגני עצם שנתרמו באדיבותו של עלאא מקלדה מעולם הספורט.

הבנות נפגשו טרם הנסיעה מספר פעמים,קיבלו הסבר על הפרויקט מטרתו וחשיבותו.כמו כן,התאמנו אימונים מקצועיים ולמדו להכיר זו את זו.גם האמהות נפגשו והתארחו זו אצל זו כמיטב המסורת.

היציאה למסע נלוותה בהתרגשות גדולה כאשר חלק מהבנות נפרדו לראשונה מהוריהן בנסיעה לחו"ל.

המשלחת נחתה בוונציה וחוותה את העיר וקסמה ומשם שמה פעמיה לסן מרינו. הבנות התקבלו בסבר פנים יפות במלון, ובכל מקום אליו הגיעו. בהתאחדות הכדורגל, בפרלמנט ובמגרש הכדורגל ופגשו שחקניות מסן מרינו התאמנו ושיחקו איתן.

כחלק מהפרויקט חוו הבנות פעילויות חינוכיות ומעצימות לצד חוויות ואטרקציות כגון פארק חבלים ובאולינג.

ראשת המשלחת גב' עדי סאסאקי ניווטה את המשלחת להעמקת הקשר המשפחתי,הכרת עצמך ועידוד לנתינה לאחר תוך הבנה שכל אחת במעשה קטן יכולה לשנות את העולם.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים