דתי אלאשראק קם ומצליח בזכות ההורים

מדוע מנהל בית ספר יסודי א' בעוספיה נאיף מנסור מנסה לקחת קרדיט על הקמת בית ספר דתי אלאשראק? בזמן שמי שתרם עבד ויזם להקמת בית הספר היו ועד ההורים משני הכפרים ובמיוחד ואאל סקר, יוסף חלבי, מסעוד נסראלדין ואחרים, לפרטים

27.03.2019 מאת: פורטל הכרמל
דתי אלאשראק קם ומצליח בזכות ההורים

תמונה להמחשה

 

מסמך הערכה שהפיץ נאיף מנסור ואשר חתום עליו אהרון זבידה מנהל המחוז דאז ב 2009 והמפקח גבי אמסלם חברו הטוב של נאיף מנסור, במכתב מצויינת הערכה לנאיף על הקמתו וניהולו של בית ספר דתי אלאשראק בעיר הכרמל.

מה שקרה בפועל שב2006, נאיף מנסור היה מנהל ראשון לבית הספר דתי אלאשראק בהסכמת ועד ההורים, שלבקשת מנהל המחוז דאז אהרון זבידה, היה חובה לספח את התלמידים לבית ספר קיים, מאחר ולא היה אז סמל מוסד, כדי שהמורים יוכלו לקבל שכר.

באותו זמן, רכזת בית הספר היתה נואל והב תחת המעטפת של יסודי א, שכל הזמן ועד ההורים משני הכפרים עובד יום ולילה בכל המישורים, להביא את בית הספר למקום מרכזי ועצמאי.

בפועל לנאיף לא היתה יד בהתפתחות וקידום בית הספר ונאיף בכל מעמד מדבר שהוא בנה ועשה וקידם.

יש להבהיר כי היוזמה התחילה אך ורק ע"י ועד ההורים שדאג לכל הלוגיסטיקה והאישורים השונים, בנוסף למגע ישיר עם המחוז במשרד החינוך, כולל רישום התלמידים, בזמן שאף אחד לא האמין שיהיו תלמידים שירצו ללמוד בבית ספר דתי.

ב2008 ואאל סקר יחד עם הועד הורים הלכו לראשי המועצות כרמל נסראלדין ווגיה כיוף, לפי בקשת מנהלת המחוז דאז רחל מתוקי ז"ל, והשיגו משני ראשי המועצות מכתב הסכמה לפתיחת בית הספר.

חשוב לחדד שעם פירוק בית ספר דתי פרטי אלערפאן, ועד ההורים מאז ועד היום ממשיך ללוות את הבית ספר, הוביל את הכל עד ל 2008 שבית הספר דתי אלאשראק קבל עצמאות וסמל מוסד, ואז מונתה מנהלת במכרז אכראם להיאני.

השיח'ים מסעוד נסראלדין, יונס עמאשה, מוופק טריף, סאמר חליל, רביע נסראלדין, עו"ד כמיל מנסור, יוסף חלבי, עיסמי עיסמי, סלמאן פרו, נזיה והבה, ענאן מלאק, ריאד מרזוק, ואחרים רבים, עמלו רבות להביא את בית הספר למקום שבו הוא נמצא היום, גם בית ספר יסודי גם חט"ב וגם תיכון.

חשוב שהציבור ידע את האמת שבית הספר קיים בזכות עבודה קשה של ועד ההורים שהביא להצלחת בית הספר והקמתו ולציין את הרצון הטוב והעזרה שדחף ונתן המחוז במשרד החינוך.

 

פורטל הכרמל

תגובות

9. תושב לפני 6 חודשים
כואב את ההצלחה
8. דילאוי לפני 6 חודשים
בושה וחרבה
7. תושב לפני 6 חודשים
תפסיקו לבלבל במוח
6. אבא לילדה לפני 6 חודשים
אין ספק שזו האמת שנכתבה
5. דלאוי לפני 6 חודשים
הערכה רבה לועד הורים
4. דליה לפני 6 חודשים
כבוד והערכה לועד שעושה למען הילדים שלנו
3. يا ربي לפני 6 חודשים
يا ربي
2. אמיתי לפני 6 חודשים
וועד הורים
1. עספווי לפני 6 חודשים
מי שעבד זה רק הועד

מומלצים