ד"ר הראל סער פתח את שנת הלימודים בכפר קרע

מנהל מחוז במשרד החינוך מחוז חיפה ד"ר הראל סער פתח את שנת הלימודים בחברה הערבית בכפר קרע, אל הסיור התלווה ראש המועצה עו"ד פיארס בדחי.

02.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר הראל סער פתח את שנת הלימודים בכפר קרע

שנת הלימודים תש"ף במחוז חיפה בחברה הערבית החלה ביום שני, עם שורה של בשורות חינוכיות.שנה"ל במחוז חיפה בחברה הערבית החלה ללא תקלות מיוחדות.

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל : "אני שמח לפתוח הבוקר את שנת הלימודים תש"ף בחברה הערבי בסיור בכפר קרע, גאים בהישגי המערכת, ומאחלים שנת לימודים פורייה ומוצלחת".

בחצי שנה האחרונה, נפגש מנהל המחוז ד"ר סער והפיקוח עם ראשי הרשויות השונים על פי הצורך, התקיימו מפגשי מפקחים, מנהלי בתי ספר, ומנהלות גן למיקוד היעדים המנהלתיים והפדגוגיים.

בנוסף, הכנות כללו הכשרה ושיפוץ של מוסדות חינוך, בינוי כיתות חדשות, מרחבי למידה וחדרי הכלה חדשים, שיפוץ וציוד ספריות, סדנאות ומעבדות.

54,000 תלמידים ממחוז חיפה בחברה הערבית פתחו הבוקר את שנת הלימודים תש"ף. כ- 7,500 ילדים נכנסו לראשונה בחייהם לכיתות כתלמידי כיתות א'. בשכבת הגיל העליונה, את שנת הלימודים פתחו גם 9,000 עובדי הוראה אנשי חינוך מסורים וחדורי שליחות, שעל כתפיהם האחריות להטעין בידע, במיומנויות ובערכים את הדור הבא של בורי מערכת החינוך.

מנהל המחוז ד"ר סער: "שנה מאתגרת לפנינו, עם תכניות רבות חדשות והמשך הטמעת התכניות הקיימות, מי ייתן ותהא זו שנה מוצלחת, שנה שבה נשאף למצוינות ערכית, חברתית ואקדמית, ושנצליח לעשות ולהגשים את כל החלומות, המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו.
נאחל לכולנו שנה טובה ומוצלחת".

מנהל המחוז, שולח את הערכתו הרבה לעובדי ההוראה במחוז לכל אחד ואחת מהשותפים ברשויות לפיקוח ולעובדי המינהל על השקעתם בהיערכות לקראת פתיחת שנה"ל, על ההכנות והעבודה המאומצות, על מנת לאפשר את פתיחת שנת הלימודים באופן מיטבי במחוז.

 

תגובות

מומלצים