הורים מאיימים להשבית את הלימודים בבית ספר רונסון

הורים רבים זועמים על כך שאין מערך היסעים מסודר לבית הספר, ההורים התלוננו בפני ראש המועצה. ביום ראשון תתקיים פגישה בנושא, הורים:"לא נשתוק על דבר כזה, הפקירו את הילדים שלנו ופוגעים בהם", איימן והב:"דיברנו עם חברת סופרבוס להוספת עוד קווים".

31.10.2019 מאת: ויסאם גוטאני
הורים מאיימים להשבית את הלימודים בבית ספר רונסון

 

חוסר שקט שורר בבית ספר רונסון כאשר תלמידים רבים נאלצים להגיע עצמאית לבית הספר ולהסתדר ללא מערך היסעים מסודר דרך המועצה המקומית. ההגעה העצמית של התלמידים לא עוברת חלק, שכן הם נאלצים להגיע אפילו בטרמפים לבית הספר ואף להגיע בעיכוב , דבר אשר לא מתקבל על הדעת בשום בית ספר. 

הורים זועמים פנו למועצה המקומית עוספיה ולעומד בראשה בהיג מנסור. ההורים התלוננו על כך שילדיהם נפגעים מעצם זה שאין מערך היסעים מסודר והם נאלצים להסתדר לבד.

ההורים אף איימו להשבית את הלימודים בבית הספר אם המצב לא ישתנה. לפורטל הכרמל נודע שתתקיים פגישה בין וועד ההורים למועצה המקומית ביום ראשון ובה ידונו בפתרון הסוגייה.

אחד ההורים אמר "לא נשתוק על דבר כזה, הפקירו את הילדים שלנו ופוגעים בהם. עכשיו גם נכנסים לחורף וזו עוד בעיה. אם צריך נשבית את הלימודים ונגיע למשרד החינוך ולמי שצריך"

בתוך כך, יו"ר וועד ההורים של בית הספר איימן ווהב אמר "משרד החינוך מממן הסעות של כיתה י בלבד ומדובר רק על החלק שגרים במרחק של יותר משלושה ק"מ, תלמידי כיתות י"א י"ב אמורים להגיע באופן עצמי, אנו כוועד ישבנו כמה ישיבות עם המועצה בבקשה לקבל הסעות גם לבית ספר רונסון מה עוד שאנחנו נכנסים לתקופת החורף, בשבוע הבא תתקיים ישיבה נוספת בעניין וננסה לצאת בתשובות חיוביות".

איימן: "דיברנו עם חברת סופרבוס והגענו איתם להסכם להוספת עוד קווים במקומות שלא נסעו בהם עד היום, היה ביקור של נציגים ממשרד התחבורה להוספת עוד תחנות והכנת הכבישים שיתאימו לצרכים, אנו עומדים על שלנו לקבל עוד הסעות מהמועצה לפחות בתקופת החורף הקרבה".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים