הריסת ובניית בית ספר בבוקעתה ב 108 ימים

נחישות של ראש המועצה עבאס אבו עואד יחד עם בעלי המקצוע בעזרת משרד החינוך באמצעות ד"ר אורנה שמחון מנהלת המחוז, הצליחו להרוס בניין מסוכן ובנו 2500 מטר ב 108 יום, אורנה "אני מברכת את הנהגת הישוב ומערכת החינוך בבוקעתה", עבאס "אני מודה לכל מי שסייע".

03.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הריסת ובניית בית ספר בבוקעתה ב 108 ימים

 

זה פרויקט מהסרטים שקורה כאן ברמת הגולן עם כל הבירוקרטיה והמכשולים והדרישות והאישורים השונים, ראש המועצה עבאס אבו עואד מצליח לקדם עם מחלקות התכנון שלו והקבלן הזוכה עדנאן אבו שאהין ודתום הנדסה תכנון ופיקוח וצוות העובדים עם מנהל העבודה מנהל אבו שאהין, לעשות את הבלתי אפשרי עם אפס נפגעים, לאורך כל העבודה.

היום מנהל בית הספר סאלח אבו עואד וצוות המורים שלו ומעל 300 תלמידים, פתחו שנת לימודים ולומדים בבית הספר הזה יסודי א'.

מנהלת המחוז' ד"ר אורנה שמחון: "פתיחת מוסד חינוכי חדש הוא עבורי יום של שמחה וחגיגה אמיתית ומרגשת. אני מברכת את הנהגת הישוב ומערכת החינוך בבוקעתה לרגל פתיחת בית ספר יסודי חדש בישוב".

מפקחת הישוב, נעימה ספדי : "בבוקעתה חולמים ומגשימים, העשייה וההישגים שלנו הופכים לחלומם של אחרים, בוקעאתא גאה בהישגיה".

טקס חנוכת ביה"ס נערך במעמד ראש המועצה עבאס אבו עואד, חברי  מועצה, מנהל מחלקת חינוך חכמת אבו שאהין, סמנכ"ל וראש מינהל בינוי ופיתוח תמיר בן משה, רפרנט מנהל הפיתוח במחוז הצפון פרג' פ'ראג', מפקחת מתכללת ביישוב נעימה ספדי, מנהל ביה"ס סלאח אבו עואד, מורים והורים, מנהלי היישוב, מנהלים ומורים גימלאים ,מנהלי מחלקות חינוך ומנהלים ברמת הגולן, שיח'ים ועוד.

המבנה החדש של ביה"ס היסודי א' בוקעתה  מכיל 12 כיתות ובבנייתו השקיע המשרד 18 מיליון שקלים, כך מוסר דובר המחוז, דויד גורלי.

בית הספר מונגש לחלוטין ונבנה על 2.5  דונם, כולל חצרות בגודל 2.5 דונם. יש בו חדרי ספח ומעבדות, מגרשי כדורגל, אמפיתאטרון ועוד. בנייתו ארכה 108 ימים.

ב1/9/2019 ביה"ס קיבל בשמחה ובגאווה את פניהם של 321 תלמידים ותלמידות, 30 מורים ומורות ו6 עובדי מנהלה.

ביה"ס חרט על דגלו ערכים של מצוינות, שותפות וערבות ההדדית.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

2. מואטן לפני 1 שנה
يا هيك الرؤسا يا بلاش
1. סלאח אבו עואד מנהל בית הספר לפני 1 שנה
תודה והערכה

מומלצים