וגיה: "הזמן חושף את השקרים"

ראש מועצת עוספיה לשעבר וגיה כיוף, בביקורת קשה נגד התנהלות מועצת עוספיה, בעניין החינוך ואי התחלת הבניה והשלמת הפרויקטים שהמועצה היתה צריכה לסיים, וגיה: "ביה"ס לאומנויות לא נפתח, אמרו שבית ספר אחד יקרוס, ביטלו את אזורי הרישום, אותו סגל חינוכי נמצא בכל ביה"ס".

02.07.2020 מאת: חסין חלבי
וגיה: "הזמן חושף את השקרים"

 

לאור פרסום של פורטל הכרמל והצפון בעניין הרישום לבתי ספר בישוב, תחת הכותרת "האם יסודי דתי אלאשראק יעבור לבניין יסודי ג' בעוספיה?", וגיה כיוף ראש מועצת עוספיה לשעבר מתייחס לדברים ולפרויקטים שהחל בהם בתקופת כהונתו.

וגיה כיוף: "לגבי בית ספר אלאשראק בזמן שהייתי ראש מועצה אני התוויתי לפתוח בית ספר חט"ב ותיכון באלאשראק והייתה התנגדות מצד משרד החינוך שאני עברתי את זה וקיבלתי אישורים ותקציבים ליסודי וחט"ב ותיכון אלאשראק"

"אי אפשר לפתוח בית ספר בלי אישור משרד החינוך, בתקופתי קיבלנו אישור למרות שלא היה היתר לבניין בית הספר, לא היו מתחילים בזמן את הבניה של בית הספר הכל היה מאחורינו, כשהנושא מגיע לבית המשפט שהולך לפי חוקים זה בעייתי, אני חושב שעוספיה מגיעה לבעיה היות ולמקום אין היתר".

וגיה: "חלוקת ההרשמה הייתה שמנהלי בתי הספר רשמו את המעגל הקרוב שלהם, המורות עשו טלפונים וקיבלו את התלמידים שהם רצו, אני באתי והבאתי יועץ ועשינו אזורי חלוקה, אז קיבלנו מקום ראשון בארץ, ממשרד החינוך והתרבות".

וגיה: "הצלחתי לעשות חלוקה אזורית, בית ספר מערבי ובית ספר מזרחי ובמרכז הכפר שהיו שני בתי ספר, בית ספר אחד השארתי והשני בית ספר לאמנויות, לא עשו עם זה כלום והיום בית הספר ריק, אז קיבלתי אישור ממשרד החינוך שכל בית ספר בעוספיה יבוא ליום אחד לבית הספר לאומנויות, עשינו גם חלוקה לגבי כיתה מעוספיה וכיתה מדליה בבית ספר אלאשראק".

"אני אומר שמדובר באותם מורים ואותו משרד חינוך ואותה הנהלה, בתקופה שלי זה עבד, כל בית ספר התנהל בצורה מסודרת כל בית ספר לקח שכונה לפי החלוקה שעשינו, בכיתות היו מכל השכבות והרמות הסוציואקונומיות שמרכיבות את עוספיה".

וגיה: "אני איש חינוך למדתי לימדתי גדלתי במערכת החינוך, וצריך להשקיע בחינוך, חינוך זה תאוות נפשי, אני לא מצטער על אף החלטה שקיבלתי במערכת החינוך בעוספיה, אני העליתי את הבגרות, ומקווה שזה ימשך, ושנשכיל להבין שחינוך מעל לכל ואין להכניס שום אלמנטים זרים לחינוך".

וגיה: "לקחתי על עצמי לדבר אחרי שנתיים, אני מקווה ששום סמל מוסד לא יוותרו עליו, משרד החינוך מכיר בצורך של חלוקה אזורית, לגבי בית הספר במרכז הכפר שאמרו שהולך להתמוטט, אנשים מכירים את האמת ויודעים את האמת, הזמן חושף את השקרים, הייתי רוצה לראות מקצוע של הורות לדעת לחנך את הילדים ולא רק להביא ילדים לעולם".

עוד בנושא:

"ועד הורים יסודי ג עוספיה מגבה את צוות בית הספר"

 

וגיה כיוף על מערכת החינוך בעוספיה

תגובות

24. .... לפני 1 חודש
....
23. למס -1 לפני 1 חודש
אל תתכחש לעובדות
22. אזרח לפני 1 חודש
הכול שקרים
21. אזרח לפני 1 חודש
اسف
20. תושב לפני 1 חודש
שקרים?
19. אבו ענאן לפני 1 חודש
דלית אל כרמל
18. עיספאוי משכיל לפני 1 חודש
וגיה צודק במאה אחוז
17. חיים לפני 1 חודש
גבר כמוך לא יהיה בחיי עוספיא
16. אמתי לפני 1 חודש
אדם אמיץ ,גבר ,בעל נוכחות
15. לילאוי לפני 1 חודש
לא להתרגש
14. מורה לפני 1 חודש
בתי ספר בכפר
13. مواطن לפני 1 חודש
קייטנות
12. עוסיה לפני 1 חודש
היה היה חינוך
11. מוואטן חרפשאני לפני 1 חודש
כל כפר חורפיש האמין לאדון כיוף בהתערבותו למתאר
10. תושב מציאותי לפני 1 חודש
...
9. שריף לפני 1 חודש
הכסא ורק הכסא
8. כיופי לפני 1 חודש
והיה בהיג עובד טוב למען המשפחה והתומכים
7. תושב לפני 1 חודש
כמה שאתה חסר
6. תושבים ומחנכים לפני 1 חודש
טעויות קשות בזמנך במןעצה...
5. עוספיה לפני 1 חודש
וגיה כיוף
4. חחחחחחח לפני 1 חודש
וגיה כיוף
3. עוספיה לפני 1 חודש
עוספיה אוהבת שקרנים
2. מתגעגעים אליך לפני 1 חודש
המצב מחמיר
1. הורים ותלמידים לפני 1 חודש
התעוררת מהתרדמת..?

מומלצים