ויסאם והבה אין לו כפיל

הגלריה הכי גדולה בישראל של אוסף דגמי מטוסים מכל הסוגים, עכשיו ויסאם לא מסתפק בזה והופך את חדר הטיסה שלו לדיוטי פרי, מגיעים לומדים על התעופה ונהנים מקפה, כ-1433 דגמי מטוסים שאסף ויסאם ומציג אותם לראווה לציבור הרחב ובעיקר לבני נוער ותלמידים.

20.11.2021 מאת: חסין חלבי
ויסאם והבה אין לו כפיל

 

 

ויסאם הפך את התחביב שלו למקום שניתן ללמוד בו על תעופה ולהתגבר על פחדים מטיסות. את המקום קרא NLM שזה קיצור השמות של בנותיו.

 

זו אחת הגלריות הגדולות והמרתקות של דגמי מטוסים. ויסאם אסף את הדגמים במסגרת עבודתו בשדה התעופה בן גוריון, מטייסים, דיילים ומנכ"לי חברות, אפילו יש לו דגם של מטוס ירדני שהטייס היה דרוזי, ויסאם מתרגש מהדגם, כי הוא כנראה לא יפגוש בכל יום טייס דרוזי.

 

ויסאם לקח את הגלריה, הציב בה מפת העולם, כיסאות וחלונות מטוס, סימולטור ודגמים בכל הגדלים ולציין שזו לא חנות למכירת דגמי מטוסים.

 

ויסאם מוכן וערוך היום לקבל קבוצות תלמידים, לא משנה מאיפה הם מגיעים, העיקר לתת לחברה ולהסביר לציבור עד כמה נושא התעופה הוא חשוב וצריך להבין כמה הוא התקדם מהשניות של הטיסה הראשונה של האחיים רייט.

 

 

 

 

ויסאם גם הוציא לאור ספר שמסביר על ענף התעופה בשפה הערבית . בגלריה ויסאם בנה שדה תעופה יחודי שממחיש את המציאות בשדה תעופה, גם שנמצאים בגלריה.

 

כדי להבין מה מוצג בגלריה וללמוד על התחביב המיוחד הזה, צריך לבקר ולהרגיש את המקום שהופך למקום פנאי וחדר לימוד לבני נוער ותלמידים.

 

ויסאם מחזיק רישיון בקר טיסות, שיכול לעבוד בכל שדה תעופה, אהבתו למטוסים ולענף התעופה הביאה אותו למקום מרכזי בחינוך לדורות הבאים בענף התעופה.

 

 

NLM ויסאם והבה

פורטל הכרמל

תגובות

4. דאהש נסראלדין לפני 10 ימים
מיוחד
3. אדם לפני 11 ימים
מעניין
2. סאלח דובאה לפני 11 ימים
כל הכבוד
1. מפחד מטיסות לפני 11 ימים
מציע לפתוח סדנא לפחד מטיסות

מומלצים