זקופים מחקר על מיניות הגבר מהי?

יוסי אשור מחבר הספר זקופים על מיניות הגבר, בשיחה אישית על החיים האישיים ועל המחקר שמסקרן כל גבר, יוסי אשור אב ל3 בנות, מתגורר בקיבוץ עין דור, יוסי ידע אהבות שונות בחייו, אך ארבע אהבות עיקריות השפיעו על חייו, מדברים על הכל, בסרטון

20.05.2020 מאת: רחל אבידר
זקופים מחקר על מיניות הגבר מהי?

 

אני מביאה לכם ראיון אישי עם מחבר הספר זקופים יוסי אשור, שבו התייחסנו לכל הנושאים החשובים שמתיחס אליהם המחקר בספר, ועל הדברים שלפעמים מסתירים, יוסי שיתף פעולה וענה על הכל.

יוסי אשור בן להורים גרושים שעברו לא מעט בחייהם ולמרות הכל ואף על פי כן הצליחה האם לגדל ארבעה ילדים לתפארת, הם יצירתיים, יזמים, דוחפים בחייהם, מתקדמים, ולא נשארים תקועים בגלל או עקב מצבים מכאיבים בחיים.

אפשר בחיים ליפול או לקום מהתהום, כולנו בחיינו עוברים משברים, כשלונות ואכזבות, אבל החלטות מסוימות שאנו מחליטים משפיעות על המשך חיינו, אנו יכולים לבחור כיצד ולאן יקחו אותנו המשברים והאכזבות למעלה או למטה.

 

אני שמחה שיוסי אשור בחר מתוך הנפילה בזוגיות השניה בחייו שממנה יש לו 3 בנות לקום ולפרוח.

11 שנים היו יחדיו ואז באה הפרידה האכזבה הנפילה הקשה בחייו, אך מתוך התרסקות ששהה בה ,תוך כדי התנהלות החיים ומתוך שברון הלב, קם יוסי אשור, התאושש והחליט לבדוק עם עצמו מיהו מכל זווית אפשרית, הסתובב בבטן עם משקעים שאלות על זהותו מהותו על מיניות הגברית.

 לאן זה הולך מה הוא אוהב יותר או פחות עם אשה נשים ובכלל מה עושה לו באמת להרגיש טוב עם עצמו או עם אחר ? מה מעניין אותו מה חשוב לו בחיים מעבר ל 3 בנותיו?

הענן הזה שישב ליוסי בבטן על זהות או מיניותו הגברית מהי ?

על אף השכלתו הגבוהה בתחומים שונים, תואר ראשון ושני ,וכמעט שלישי, מידי פעם נהג לעבוד עם אביו שהקשר איתו החל בשנותיו הבוגרות, עבדו יחדיו בתיקון תריסים חשמליים, יוסי חגר על מותניו חגורת עבודה עם הכלים ושם הרגיש בטוח בגבריותו ואפילו סקסי  ונהנה כמובן שיוסי עשה ועבד בתחומים שונים.

ברבות הימים עם שיקומו מהתרסקות כפי שיוסי מגדיר עצמו היה חי מת,, שיחות נפש היו הדבר הבא, הוא החל ללכת לסדנאות והרצאות של גברים, בכדי לשמוע להקשיב לגברים מדברים על מיניות גברית מהי מבחינתם האישית, ומשם גדלה אצל יוסי הבנתו ומשיכתו לתחום זה, משם החל לראיין, לנהל שיחות עם גברים שלרוב לא היו מדברים על מיניותם, מצאו אוזן קשבת והתפלא לגלות כמה גברים תוהים מבולבלים או כאלה שבטוחים בעצמם במיניותם הגברית, אך עדיין בתהיות ומחשבות, בבטן של יוסי הענן החל להתפזר והעיניים ראו טוב יותר וברור יותר.

אני מזמינה אותכם להצטרף אלי למסע ,לסרטון שערכתי ליוסי אשור, התאזרו בסובלנות האזינו עד תום, תכירו את יוסי אשור יותר לעומק, לנפש לנשמתו בלי שיפוטיות ואז תוכלו לקרוא את הספר שהפך לרב מכר בתוך 3חודשים, בהנאה קולחת ובהבנה מלאה.

יוסי אשור מחבר הספר זקופים מדבר על מחקר שעשה עם מאות גברים לגבי מיניות הגבר מהי??  גברים פחות נוטים לחקור מהי מיניות מה זה אומר להיות גבר ?.

 

יוסי אשור התחנך וגדל בהוד השרון ארבע אהבות היו בחייו מאהבתו השניה יש להם 3 בנות מדהימות הם חיים בנפרד אך שניהם בקיבוץ עין דור ליד כפר תבור יוסי מחבר הספר זקו...

תגובות

מומלצים