חיל החינוך והדרוזים מחזקים קשרים

מפגש מיוחד של קצין חינוך ראשי של צה"ל תת אלוף צביקה פייראיזן יחד עם קצינים בכירים בחיל החינוך, שפגשו נציגים דרוזים במכללת כרם אל שבבית יד לבנים בדאליית אל כרמל, במפגש נדונו סוגיות רבות, חינוך כלכלה וגם נושא הקורונה.

24.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חיל החינוך והדרוזים מחזקים קשרים

לקצין החינוך הראשי בצה"ל תא"ל צביקה פייראיזן, התלוו קצינים בכירים בחיל החינוך, רס"ן ברוך וכמן רמ״ד הסברה, סרן דנה אוכמן רמ״ד השכלה ונתיב, רס"ן ענבל מרגולין רמ״ד תורה ומפקדים, רננה אליצור עוזרת הקח"ר.

נציגי קח"ר הגיעו לבית יד לבנים לזכר החללים הדרוזים שנפלו במלחמות ישראל, את פניהם קיבלו בחמימות רבה העיתונאי רפי חסון וד"ר רמזי חלבי לשעבר ראש מועצת דאלית אל כרמל, מוניר מאדי מנהל המכללה הקדם צבאית כרם-אל ולוטפי נסרדאלין מנהל הבית.

ד"ר רמזי נתן סקירה מקיפה על העדה הדרוזית ועל כלכלת העדה הדרוזית וענה על שאלותיהם של חברי המשלחת.

תת אלוף צביקה שיבח את העדה הדרוזית ואת בניה המשרתים במערכות הבטחון של ישראל.ואמר: "זוהי ברית דמים אשר אין כדוגמתה באף מדינה בעולם. איש לא יפריד בינינו ואיש לא יכול לתקוע תריס בינינו.מדינת ישראל מחובתה לעזור לבני העדה בארץ".

קצין חינוך ראשי של צה"ל תת אלוף צביקה הדגיש כי בצה"ל נערכים היטב עם הקורונה, "היום נפגש קצין רפואה ראשי של צה"ל תת אלוף בדר טריף בן העדה הדרוזית עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בעניין הזהאני גם במהלך ביקורי אצלכם בקשר מתמיד עם ראש אכ"א האלוף מוטי אלמוז,לשעבר דובר צה"ל ומעדכן אותו בנושא הזה",אמר צביקה והוסיף:" עד היום לא נתקלנו בשום מקרה בנדון בצה"ל ומקווה כי העניין הזה יעבור בשלום".

 

פורטל הכרמל

תגובות

1. דרוזים ישראלים לפני 1 חודש
כבוד והערכה לעושים במלאכה...

מומלצים