טיפול בהפרעות קשב וריכוז בדרך הטבעית

לעתים אנו עלולים להתבונן בילדינו, ולקבל את הרושם כי הם מתנהלים בחיים ללא כל דאגה בעולם. עם זאת, חשוב שנזכור כי ילדים, בעיקר בימינו, נתונים ללחצים רבים ומגוונים. בית הספר דורש מהם ריכוז, משמעת ועמידה בתנאים רבים – לימודיים והתנהגותיים.

08.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
טיפול בהפרעות קשב וריכוז בדרך הטבעית

envato

 

בנוסף, קיים לא מעט לחץ חברתי. ילדינו רוצים שיקבלו ויאהבו אותם ופעמים רבות, הם מתקשים להשתלב, סובלים מחרדה חברתית או בעיות לימודיות המצריכות טיפול בהפרעות קשב וריכוז. אורח החיים המודרני הנמרץ, הרשתות החברתיות ושלל הסחות הדעת שהעולם הדיגיטלי מספק כיום, מקשים פעמים רבות על ילדים להתרכז.

בתוך כל סבך הלחצים הזה, ילדים עשויים פעמים רבות לחוות מתח רב ולהתקשות בהתמודדות עמו. רגע לפני שנרוץ להיעזר באמצעים תרופתיים, שווה להתנסות באמצעי טבעי המספק פתרון מקיף והוליסטי. רבים נתרמים מטיפולים הומיאופתיים ועושים בהם שימוש קבוע. ההתאמה של טיפול בפרחי באך לילדים הופכת את הפרחים לאמצעי נהדר לסייע לילדך לחוות ילדות רגועה ושמחה יותר, ומשמשת טיפול בהפרעות קשב וריכוז בדרך הטבעית.

האינפלציה של הפרעות הקשב

בשנים האחרונות, חלה עלייה עצומה באבחון הפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים. אין ספק כי המציאות של ימינו מקשה מאוד על ילדים להתרכז, אך בנוסף לכך, גם הרף לאבחון הולך ויורד והאבחנה מחולקת בקלות חסרת תקדים. פתרונות כימיים כמו ריטלין וקונצרטה, עשויים לגרום להשלכות בריאותיות ונפשיות רבות לטווח הארוך. לפני שנפנה לפתרונות ממכרים אלו, שווה להתנסות בטיפולי פרחי באך לילדים.

  • פרחי באך מסייעים לשפר את הריכוז והתפקודים הקוגניטיביים.
  • הם מפיגים אי שקט ועשויים לסייע לילדך לשבת בשקט.
  • הם מסייעים בניהול והוויסות הרגשי.
  • טיפול יעיל בפרחי באך עשוי לסייע לילדך להתרכז ביתר קלות ולהיות נינוח ורגוע יותר בבית הספר.
  • לעמוד בכל לחצי המערכת
  • תקופות מבחנים עשויות להיות קשות מאוד עבור ילדים. בית הספר מפעיל לחץ רב להוציא ציונים טובים והם יודעים כמה ציפיות יש מהם. חרדות מבחנים הן נפוצות מאוד ועשויות להקשות מאוד על הילד בבית הספר ובבית. פרחי באך הינם יעילים בהפגת חרדות מבחנים ויכולות לסייע לעבור את התקופה המלחיצה ביתר קלות. השילוב של האיזון הרגשי, הפגת המתחים ושיפור התפקודים הקוגניטיביים הוא יעיל ביותר כדי להתמודד עם מבחנים באופן יעיל ושלו יותר.
  • ייסורי הנעורים

לחצים חברתיים, תחרותיות, אהבות נכזבות, טרנדים חולפים – אין סוף לגורמי הלחץ שמופעלים על ילדים ובני נוער. פעמים רבות, גיל ההתבגרות מביא אתו קשיים רבים. דיכאונות, זעם, מתחים וקשיים בניהול הרגשי, הם שכיחים מאוד בתקופה זו. גם כאן, טיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות פרחי באך לילדים הוא כלי יעיל וחשוב.

אנו רוצים לתת להם את הטוב ביותר ולספק להם כלים שיאפשרו להם להשיג את הדברים החשובים להם בחיים. פתרונות טבעיים ומקיפים יאפשרו להם להתפתח באופן בריא ולחוות את הילדות שלהם בצורה מאוזנת, רגועה ומשמחת יותר. אם יש לנו פתרון טבעי שיוכל לספק לנו את כל אלו, שווה לנו.

 

תגובות

מומלצים